Skocz do zawartości

OpenTX i domyślne ustawienia


Gość z.x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jeszcze nie mam aparatury opartej o ten system RC, ale mam możliwość odpalenia go na Atmelku. I mam pytanie: czy po podłączeniu aparatury, modułu nadawczego, odbiornika, serwomechanizmów, etc... jest możliwość już zmieniania pozycji serwomechanizmów za pomocą radia? Czy muszę coś jeszcze wcześniej skorygować. Wyświetlacz mam w drodze, i na razie nic nie widzę, a chciałem się wcześniej coś dowiedzieć.

PS: jeśli uda mi się dojść do pewnego etapu to opiszę co udało mi się sklecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam jak to było po pierwszym włączeniu radia, ale symulator z companion9x uruchamia się ze stworzonym jednym modelem, który ma miksery przenoszące stan drążków na pierwsze cztery kanały. Sądzę, że stany kanałów będą wysyłane do modułu nadawczego, więc jest pewna szansa na ożywienie systemu bez zmiany konfiguracji. No chyba żeby brak wyświelacza spowodował, problemy ze startem oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.