Skocz do zawartości

GALERIA


miros18

Rekomendowane odpowiedzi

No to zapoczatkuje ten watek :D

 

Ajoo2 po przejsciach :D (moj pierwszy latajacy samolot)

ajoodg4.jpg

Filmik http://www.youtube.com/watch?v=-5uZh7cUANM (niestety bateria juz byla prawie wykonczona)

 

F14 (jeszcze nie oblatany) narazie nauka potem szalenstwa :]

f14ux5.jpg

 

w Budowie

RWD5

 

PS rozdzielka zmieniona ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jakby byl osobny dzial i kazdy mialby swoj post z nickiem w ktorym dodawalby zdjecia, a tak jak jest teraz to tylko bedzie balagan.

Nieprzejmuj się bałaganem lepiej pomyśle o łądnej galeri :) takiej uniwersalnej dl ainnych urzytkowników. takei wstawianie linków to dziecinada i szkoda nowego działU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da rady przekonac do tego ;p

 

Czytaj uważnie :)

 

Chesz Galeri Modeli z nie umiesz poprawnie wstawić foti na forum :(

Najpierw wstawięłś sam elinki i niby zadowolony, teraz poprawiłeś że sa obrazki w poście ale nei razi cie to że forum się rozjeżdża ?? Ile razy mozna pisać, że optymalna Rozdzielczość fotki to 640x480??

 

Galerie można utworzyć to 5 min roboty, ale ten temat jest prubą jak to ma wyglądać. Jeśli chcesz się chwalić swoimi modelami mozęs zribić to w tym dziale i prowadzić temet jak się należy, ale narazei to nieporozumienie co przedstawiasz. Mi osobiści esię nei uśmiecha scrolowac forum zęby zobaczyć pokawałku modelu. Dopracuj metode a wtedy dopracujemy odpowiedni dział do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy macie monitory ze kazda fota wam sie rozjezdza?

Nie każda, tylko większa niż prosi admin.

Jak trzeba przewijać, to głupio się czyta :evil:

A "monitor" mam chyba 14", większe są dosyć drogie i niewygodne :lol:

 

 

Galeria modeli może być, ale wg mnie tylko w wersji uporządkowanej, bez zbędnego rozciągania i rozpisywania się.

No i oczywiście autorska, każdy pisze u siebie :D

W takiej wersji galeria może być swego rodzaju spisem treści, gdzie łatwo zajrzeć, gdy szukamy konkretnego modelu (i linku do jego opisu).

Ja tak robię na innym forum i sam z tego korzystam.

Inaczej wyjdzie z tego opis modelu i dyskusja o nim (albo nie tylko :lol: ), jak jest do tej pory w odpowiednich działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie takiej galeri jak prowadzi hubert oczekiwałem :D

 

Hubert mozę ty zapoczątkujesz pierwszy i pokażesz młodszym jak należy to robić :)

 

alchemique ja forum przeglądam na 3 kompach n ajednym fotki 1024x768 mi się nie rozjadą ale na pozostałych 640x480 jest optymalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.