Skocz do zawartości

Trenerek 98cm


bartek-91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu (już pewnie będzie z rok :crazy: ) zaczęłem budowę małego trenerka o rozpiętości 98cm pod silniczek spalinowy 1-1,5ccm. Obecnie mam zrobiony kadłub który wymaga jeszcze dokończenia, skrzydła w których zostało mi jeszcze wkleić dolny keson i zrobić lotki. Wszystko będzie oklejone folią.

 

Jako napęd początkowo myślałem o asp 1ccm albo 1,5ccm ale obecnie mam troche wątpliwości. Może jakiś inny silnik byście polecili? Jaki rozstaw zastosować w łożu do silnika tej wielkości?

 

Fotki z budowy wstawię troche później.

 

PS. Ma ktoś może linki do sprawdzonych sklepów zagranicznych w których mają silniczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka fotek z budowy:

DSC00475.JPG

DSC00481.JPG

DSC00484.JPG

DSC00488.JPG

DSC00548.JPG

DSC00549.JPG

 

Z silnikiem to się jeszcze wstrzymam ale prawdopodobnie będzie to asp .061, os 10 LA albo TT 1,2ccm. Jeśli ktoś ma adres do sklepu zagranicznego gdzie dostanę jeden z tych silniczków to był bym wdzięczny.

 

I jeszcze powtórzę pytanie: jaki rozstaw w łożu silnika zastosować pod silniki jw.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.