Skocz do zawartości

Witam


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Co prawda nie znam się na modelarstwie RC (mam inną pasję) ale chciałbym zrobić zamówienie grupowe dużego formatu. Rzędu kilkudziesięciu tys. zł oczywiście z bardzo dużym upustem od danej firmy sięgającym nawet ponad 30%. Dlatego chciałem dodać temat w dziele rynek modelarski.

 

Pozdrawiam Piotrek Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może wydaje się wam to zastanawiające po co czymś takim chce się zajmować? Sprawa jest prosta, nie zamierzam nikogo oszukiwać i kłamać. Oczywiście chce również na tym zarobić ale również pomagając komuś. Jestem członkiem Klubu wysokogórskiego warszawa i moją pasją jest wspinanie. W klubie robiliśmy jakiś czas temu grupowe zamówienie z firmy Yeti na ponad 60 tys zl. zniżka wyniosła ponad 30%. Myślę że korzyści były by bardzo duże oczywiście dla wszystkich którzy wzięli by w tym udział. Ponad 30% to naprawdę dużo, tym bardziej jak chcemy kupić coś drogiego. Więc to od was zależy czy chcieli byście zrobić takie zamówienie czy nie? Oczywiście nie znam się na firmach produkujących modele RC jak i wszystko co do nich potrzebne. Zawsze możecie zaproponować jakąś wiodącą dobrą firmę zajmującą się modelarstwem z którą można było by zacząć prowadzić jakieś rozmowy. Ale warto wcześniej wiedzieć czy ktoś był by chętny na takie zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.