Skocz do zawartości

Szpachla do balsy


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wysylkowo to wiem gdzie jest dostepna, bo pisalem ze np. w Riku , ale nie chce doplacac za wysylke no i czekac z praca...Akurat mam kilka dni wiolnego wiec chce popchnac prace nad modelem do przodu. Szpachla jest szpachla budowlana do uzupelniania glebokich pekniec tynku. Stad moje pytanie czy ktos ja widzial w markecie budowlanym ( castorama, OBI, Prakticer itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jakoś sie nie zdażyło... Zależnie od ilości talku reguluje sobie gęstość substancji. Po wyschnieciu wystarczy przeszlifować. Można pięknie wyprowadzić powierzchnie. Ja zazwyczaj klade taki szpachel pędzelkiem na cały model i po wyschnięciu szlifuje. Wypełnia najmniejsze nierówności. Po lakierowaniu model wygląda ja z pod igly :D . Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie "Rapier". Potrzebuje właśnie o szpachlować swój nowy twór lotniczy z balsy :D . Jaki szpachel budowlany ten super lekki polecasz? I rozumiem że miesza sie go z wodą tak? Bo skończył mi sie talk i zastanawiam sie nad czymś takim... Chodzi mi o taki szpachel, żebym mógł go kupić w zwykłym sklepie budowlanym.

Z góry dziękuje za podpowiedz. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rapier

Taką szpachlówke koloru białego kiedys kupiłem w sklepie modelarskim w katowicach na gwiazdach. Ma konsystencje pianki i okropnie smierdzi. Nie pamietam jakiej firmy to była szpachlówka jednak potwierdzam ze jest cos takiego.

Zapłaciłem wtedy cos ok 20 zł za pudełko wielkosci szpindla na 10 płyt cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.