Jump to content

Striker - oblatany

Recommended Posts

Wiec udalo mi sie znalezc chwile czasu i oblatac Strikera.

Zasilanie - Li-po hextronik 25C 2100 3S

Regulator GWS 35A

Silnik HXT 2835 (380S) 2700kv Brushless Inrunner

Serwa hs-81

rozpietosc 940 mm

dlugosc okolo 600 mm

waga z pakietem 717 gram

smiglo 4.75x4.75- bedzie wieksze...

I stwierdzam, ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony !!!

Przewidywalny-, szybki :twisted: latwy w lataniu (nie polecam jednak na pierwszy model :devil: ),zwrotny i - co dosc zaskakujace w tym rodzaju konstrukcji - ladnie "szybuje" - oczywiscie nie chodzi mi o latanie w termie ! ale o to, ze po wylaczeniu silnika (czy rozladowaniu pakietu) gdzies daleko - nie ma problemu z doleceniem do lotniska - predkosc minimalna dosc niska brak tendencji do "zwalania" sie na skrzydlo czy wpadaniu w jakis korek.

Polecam - moj jest z drugiej reki i dosc "wymeczony" - ale kto wie czy nie pokusze sie o nowy - lub o solidne odnowienie tego.

Jedyny problem jaki sie pojawil - silnik sie krztusi - w rozmaitych zakresach obrotow - wydaje sie jakby problem z timingiem.

Teoretycznie zaden problem - mam karte do programowania - wypadaloby jej w koncu uzyc - tylko wlasnie spostrzeglem brak instrukcji :wall: - jakby ktos mial i mogl podeslac instrukcje do programatora GWS - bede zobowiazany. Jesli nie to trudno - poszukam instrukcji do regulatora (gdzies mam :wall: ) i pobawie sie dragami :devil:

Dzieki

Zaczynam psuc :twisted:

-juz pozmieniane na najwyzszy :twisted:

-smigielko zmienione na 5.25x4.75

Do czego sluzy ustawienie driving/starting frequency ??? - patrzylem w googlach ale nie znalazlem - nawet nie wiedzialem, ze takie ustawienie jest :oops: - jakies sugestie ?

• 2 months later...

Wstawiam na szybko kawalek ktory sie nadaje - reszta wymaga troche ciecia - kamerzysta nie nadazal ;)

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy czekali - tych jak to mowia "wiernych kibicow"

PS. i jak Ladziu ? usatysfakcjonowany ? ;)

PS. i jak Ladziu ? usatysfakcjonowany ?

No teraz to co innego! :jupi:

Ale wyjec :P . Fajnie widać drastyczną zmianę prędkości, gdy wyłączasz silnik i modeli zaczyna spokojnie szybować.

Mam jeszcze troche wiecej materialu filmowego, ale wymaga sporych ciec - kolega nie nadazal i polowa filmu to tylko halas ;) - ale czasu mam malo i placzace dziecko wiec musze poczekac.

Dodam tylko, ze aby wywazyc model - dodalem troche olowiu na ogon - co oznacza, ze wkrotce jeszcze mocniejszy silniczek sie pojawi na wyposazeniu XD

Dzieki za cierpliwosc.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.