Jump to content

Li-pol dualsky xpower 1320mAh 12C 3S1P


-==PEGAZ==-

Recommended Posts

15 czerwca 2006r. na forum Alexa napisałem:

Heh ... właśnie dziś zamówiłem taki sam pakiet.

No i muszę powiedzieć jedno. Po 2 latach używania Dualsky 132mAh 12C 3S1P jedna cela padła. Ot tak sobie ma 0.03[V]. Zauważyłem dziś, że jest nieco okrągły pakiet. Ani nie przeciążany, ani zbytnio używany, jedną celę szlag trafił. Ale na pozostałych równiutko 3.81[V]. Ogniwa ładowane osobno, na razie bez balancera (ale czekam na "klubowy"). No cóż. Pierwsza celka do utylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Ja musialem wyrzucic wszystkie 4 pakiety Dualsky 1320 jakie kupilem :( Co prawda latalem na 80-90% ich mozliwosci ale skoro producent cos napisal to tak byc powinno, a nie jest. Modelarze mowia, ze max co mozna z nich bezpiecznie wyciagac to 50% tego co jest napisane. Ja mialem 12-15C. Tak wiec ich nikomu nie polecam obecnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja używam takiego pakietu od dwóch lat. W zeszłym roku trochę niechcąco pociągnąłem z niego grubo ponad 15C i trochę spuchnął. Potem wrócił do normy. Używam też Kokama o trochę mniejszej pojemności i o ile silnik lepiej reaguje na gaz z Kokam-em to ten częściej ma rozjechane cele na balanserze od Dualskich. W okresie ciepłych dni tygodniowo wykonuję jakieś 5 lotów na każdym pakiecie, a może nawet więcej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.