Skocz do zawartości

Zamienniki serw Hitec HS-81


PITREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jaki polecilibyscie mi sprawdzone tańsze serwa do Easy Stara. Ja byłem nastawiony na Histec HS-81, ale sztuka kosztuje 54zł. Nie musza byc to serwa za 20zl, takich nawet nie chce, ale zeby byly tansze od hitecow.

Jakie serwa moglibyscie mi polecic z gabarytami i osiągami podobnymi do Hiteców!? Proszę o Odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pisałem ostatnio pytanie o to serwo ale nikt nie odpowiedział więc zaryzykowałem. Przyszło do mnie wczoraj i jak na razie nie odbiega jakością od hs81. Nie latałem jeszcze na nim, ale luzy są prawie zerowe i jest minimalnie wolniejsze niż pierwowzór. Rozmiar ten sam, jedyny problem to krótszy kabelek niż w oryginale bo tylko 17cm. Przyznam, że nawet dźwigienki jakieś takie większe i porządniejsze niż w hs81.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micro serwo. Hs

-siła ciągu 2,6/3,0kg/cm,

-prędkość 0,11sek/0,09sek,

-waga 16,6g,

-wymiary 30x12x30mm.

 

 

Odpowiednik serwa HS 81 ,

siła 2,3kg/cm

prędkość 0,18s/60stopni

waga 17g

wymiary 28,5x13,3x30,6mm

 

Tak najłatwiej porównać ,ja jednak wybrał bym to pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił (i kupiłem) zamienniki ze względu na cenę. Oryginalne serwa są lepsze, ale jeśli się dopiero uczysz to jakościowo różnicy nie poczujesz nie mówiąc już o szybkości serwa. Hitec ma tą przewagę, że są dostępne tryby zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 4 serwa Tower Pro MG-16R jako zamienniki HS-81. Mają identyczne parametry i posiadają zębatki metalowe. Działanie serw jest prawidłowe i ładnie się centrują. Jedno tylko mnie zastanawia. Serwa, generują jakieś tam sobie popiskiwanie (delikatnie piszczący dźwięk) i nie zawsze. Do tej pory nie spotkałem się z czymś takim i nie wiem czy mam je reklamować, czy ten typ poprostu tak ma i dać sobie spokój. Sprawdzałem testerem do serw i na różnych odbiornikach i jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.