Skocz do zawartości

uszkodzona ładowarka ?


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie. Niedawno temu podłączyłem ładowarkę Imax B3 pro do sieci i wydaje mi się że jest uszkodzona ponieważ po podłączeniu, tylko na chwilę zaświecają się diody na zielono wszystkie 3 i gasną zupełnie :/

Po podłączeniu do akumulatorka, żadnej reakcji-nic nie świeci. Po wypięciu pakietu dalej nic. Po wyłączeniu ładowarki z sieci zapalają sie na chwilę wszystkie diody na zielono.

Sprawdzałem napięcia na pinach w ładowarce-wahają się od 1 do 2,6 V

Nie ukrywam że kupiłem tą ładowarkę przez te forum i to byłą ostatnia rzecz jaką kupiłem przez internet :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu jak jest uszkodzona, to ją zwróć... Kto sprzedał Ci zepsutą ładowarkę?

 

 

Sposób podłączenia:

 

Podłaczamy ładowarkę do sieci 230V

Diody pownny zaświecić się na zielono

Wpinamy akumulator do właściwego gniazda ładowania.

W zalezności od rozładowania cel, diody powinny zmienić kolor na czerwony (oznacza to ładowanie przypisanej celi do diody)

Jeżeli kolor wszystkich diod zmieni się na zielony - akumulator jest naładowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja tą ładowarkę kupiłem w styczniu a czas na jej wypróbowanie z przyczyn dla mnie niezależnych mogłem sprawdzić dopiero dzisiaj

 

Pilot84

Wysłano 09 January 2014 - 17:52

Hej, moje pytanie jest takie,a dlaczego to wszystko sprzedajesz. Osobiście byłoby mi szkoda tego wszystkiego

 

Goju

Age: 19

SkądTychy

Imię:Konrad

Wysłano 09 January 2014 - 19:35

No też mi troche szkoda ale od zawsze mi sie marzył model spalinowy i jestem prawie już prawie na końcu budowy, ale mi brakuje kasy i niestety musze sprzedać wyposażenie z mojego elektryka

 

Teraz znalazłem rozmowe z mojej skrzynki. tylko jest problem-nie znam jego adresu :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.