Skocz do zawartości

F 20 JETT


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Z nudów i chęci budowy czegoś nowego zabieram się za coś zupełnie nowego w moim modelarskim życiu a mianowicie model odrzutowca. Chcę przetestować kilka rozwiązań z którymi nie miałem wcześniej styczności, tu Panowie i Panie będzie pole do popisu dla Was za co odwdzięczę się fotorelacją :)

 

Zestaw CNC kupiony i wstępnie obrobiony, drobne części kupione i czekają na montaż. http://allegro.pl/je...4004965187.html

Nasuwają się pierwsze pytania na które muszę odpowiedzieć przed podjęciem następnych kroków.

 

- Wybrałem napęd pchający, proszę o pomoc w dobraniu jakiegoś sensownego zestawu. ( planowane zasilanie s3 2200 bo takie posiadam choć jeśli powiecie że to się nie nadaje to zadbam o coś innego )

- Proszę o propozycję serw ( chciałem użyć hs 55 na wszystko )

 

Chcę podjąć się pierwszego kontaktu z laminowaniem, szukałem zarówno na forum jak i w sieci informacji nt laminowania i muszę przyznać że wujek google jak rzadko kiedy , nie pomaga. Jest całkiem sporo info nt. laminowania, robienia form odlewów itp technik lecz nie znalazłem NIC na temat pokrywania rdzeni lub całych części laminatem.

Chcę stworzyć coś takiego:

step11.jpg

wiem że to jest kewlar ale chodzi mi technikę i jakość wykonania takiego cuda.

Nasuwa się jeszcze inne pytanie jak pokryć kadłub aby uzyskać taki efekt?

 

W weekend będę testował moje pomysły nt. wykonania tych części na odpadach i zdam relację co z tego wyszło.

 

 

 

pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.