Skocz do zawartości

Szybkie pytania początkującego - było "baterie lipo" i "klej"


adrian1515

Rekomendowane odpowiedzi

Symulator to nie lot na żywo, a co wybierzesz na start sam zdecydujesz. Wszyscy chcą Ci doradzić a nie nakłonić do czegoś.

 

Co do trenerka to aż tak ciężko wygooglać ci kilka haseł? Masz wyżej podane czego szukać wystarczy chcieć.

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby rosło pokolenie matrixa?Czy naprawdę wierzysz,że skoro umiesz prowadzić auto w jakiejś gierce to w realu też sobie poradzisz??Czy wierzysz,że będąc nawet mistrzem jakiejś strzelanki FPV to już możesz robić za Rambo??JEśli wydaje Ci sie,żę na symulatorze nauczyłeś sie latać to pobudka będzie bardzo przykra i kosztowna..jak kolega wyżej napisał,max 3sek :D

ps

trudno uwierzyć ,że masz już 17 lat :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie wrażenia :-D

Ja bym sugerował kupić kilka sztuk na start do nauki to może n-ty poleci a pilot nabierze wprawy i będzie czerpał radość z latania ;-)

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulator to nie lot na żywo, a co wybierzesz na start sam zdecydujesz. Wszyscy chcą Ci doradzić a nie nakłonić do czegoś.

 

Co do trenerka to aż tak ciężko wygooglać ci kilka haseł? Masz wyżej podane czego szukać wystarczy chcieć.

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Nie wiem może polecacie jakieś sklepy gdzie załóżmy razem, by były części zamienne na przykład. Ja jakoś nie mam zaufania do netu zbytnio, bo raz gościu mnie oszukał i nie wysłał(ale o 30zł już się nie biłem). Pionera załóżmy nie wygoogluje ; p nie wiem czy jesteś doświadczonym modelarzem czy nie, ale chyba mógłbys cos polecić, a nie pisać posty nic nie wnoszące

 

 

Czyżby rosło pokolenie matrixa?Czy naprawdę wierzysz,że skoro umiesz prowadzić auto w jakiejś gierce to w realu też sobie poradzisz??Czy wierzysz,że będąc nawet mistrzem jakiejś strzelanki FPV to już możesz robić za Rambo??JEśli wydaje Ci sie,żę na symulatorze nauczyłeś sie latać to pobudka będzie bardzo przykra i kosztowna..jak kolega wyżej napisał,max 3sek :D

ps

trudno uwierzyć ,że masz już 17 lat :D :D

dobra już straczy tych odpowiedzi, wiem..., wezme co innego, tak mam 17 lat.. to, że nie miałem z tym styczności i zadaje może dla was głupie pytania to nic nie znaczy, poza tym startowałem już w tym roku w F1N na 5 imprezach http://www.modelarze-krosno.xq.pl/rank14-arzutki-1.htm i byłem w juniorach, a to już mówi, że tyle lat mam , wolałbym odpowiedzi na pytania: 20. ; 23. ; 24. ; 25.  z góry dziekuje

 

26. Coś typu: cessna może posłużyć do nauki latania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian,

na forum często zdarzają się dowcipnisie, trolle itd

Takie osoby nic nie wnoszą poza zamieszaniem i bałaganem (i robią to celowo).

Twoje tematy też wyglądają na trollowanie, albo przynajmniej na typowo roszczeniowe.

 

Po ostatnim poście  trochę się wyjasniło.

Masz licencję i startujesz w zawodach rzutek; wygląda na to, że powaznie traktujesz modelarstwo.

 

Pozostaje jedynie sposób pozyskiwania tej wiedzy - powtórzę za kolegami, więcej czytania (nie jest łatwo, bo właśnie przez głupie tematy forum jest obszerne i niemerytoryczne) i więcej konkretów (zmiana pierwszego modelu z F-15 na górnopłat Cessna to przykład bezsensu poprzedniej dyskusji o kleju do tego F-15).

 

 

PS

Bez sensu, ale dowcip o Gomułce się przypomniał:

 

"Gdybyśmy mieli blachy, to byliśmy produkowali konserwy.

Ale nie mamy mięsa !"

 

PS 2

w sumie F-15 Starmax jest reklamowany jako prosty w pilotażu (ogólnie wygląda jak kopia poczciwego GWSa - na pewno  inne rozwiązanie napędu usterzenia)

A mój F-15 GWSa lata bardzo elegancko - stary filmik z 2007 zamieszczam poniżej (lądowanie liściem jak najbardziej)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szczególne pytanie do Ciebie:

 

PS 2

w sumie F-15 Starmax jest reklamowany jako prosty w pilotażu (ogólnie wygląda jak kopia poczciwego GWSa - na pewno  inne rozwiązanie napędu usterzenia)

A mój F-15 GWSa lata bardzo elegancko - stary filmik z 2007 zamieszczam poniżej (lądowanie liściem jak najbardziej)

jakie różnice czułeś? bo ja szczerze mówiąc nie wiem w czym ten f-15 może być trudniejszy do latania od "Pionier" "Sky Surfer" "Bixler"? nie wiem te f-15 jest bardziej czulsze na odruchy czy co? czy nie wiem dużo waży?

może ktoś inny z Was też wie na czym polega ta różnica, bo ja sobie sprawy to z tego nie zdaje ; )

 

 

a i bardzo bym prosił o odpowiedź na te pytania:

 

20. Chyba kupie jakąś ładowarke z firmy: Imax (B6 lub B8), bo widze, że dużo z Was ją ma. Teraz pytanie, którą brać, która z nich jest najnowsza(wiadomo najnowsza nie znaczy najlepsza, a więc jaką polecacie z tych Imax) tu jeden przykładowy sklep, podaje go, bo cos dużo wersji tych Imax jest :

http://sklep.skyrc.pl/pl/c/iMAX/2

no chyba, że polecacie inna firme?

Moge wydać na łądowarke dużo pieniędzy, bo raczej na tym oszczedzac nie będe.

 

23. Na model czekam, bo jak zajrzycie tam w link co podałem to model jest jeszcze nie dostępny, ale podobno niedługo ma już być(dzwoniłem do nich), a teraz pytanie: moge chyba kupic ładowarke przed modelem to nic nie zaszkodzi, chyba tak?, bo z tych pytań co zadawałem wnisokuje, że kupując ładowarke nie patrzy się na nic tylko na łądowarke, tak?, a przejścia jak coś to się przelutuwuje lub kupuje przejściówki jakby nie pasowało do baterii, tak?

 

24. Jak moglibyście to prosiłbym o linki do modelów(dla początkujących) o których mówicie (nie wiem trenerków czy o czym wy tam mówicie, czy o tych trzech: "Pionier" "Sky Surfer" "Bixler" co kolega wspomniał) chodzi o linki do sklepów najlepiej sprawdzonych przez was

25. Co to EDF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz kupić ładowarkę Imax B6, B8, albo Turnigy Accucell 6

Ten sklep jest dobry, sam tam zamiawiałem 

Jak ci się podoba, kupuj ładowarke nawet teraz.

Jak będziesz chciał łądować pakiety, to zależy od ich wtyczki, po prostu trzeba dokupić przejsciówki.

25. A co to jest opcja szukaj ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.