Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w doborze


robak56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właściwie to mam już namierzony sprzęt w jednym sklepie i bardzo Was jako weteranów proszę o opinię czy warto, czy bardzo mnie sklep okroi...

Ma to być sprzęt wykorzystywany do pracy, czyli kręcenie filmów i robienie zdjęć z powietrza:

 

Zestaw oparty na ramie hexacoptera F550 z gimbalem i kamerą GoPro oraz systemem transmisji obrazu:

 

1. F550 ARF kit – 1 399 zł

2. NAZA-M V2 + GPS - 1 749 zł

3. Wysokie, sztywne podwozie - 69 zł*

4. Aparatura Futaba 10J – 1 490 zł

5. Pakiety LiPo 4950 mAh 3S - 250 zł x 2 szt = 500zł

6. Ładowarka Graupner UltraQuick 70 - 455 zł

7. Gimbal DJI Zenmuse H3-2D - 1 499 zł

8. Kamera GoPro Hero 3+ Black Edition – 1 899 zł

9. Nadajnik i odbiornik video 5,8GHz DJI - 849 zł

10. Bateria LiPo 3s 2200mAh do odbiornika z monitorem - 129 zł

11. Bateria do zasilania nadajnika LiPo 3S 1200 mAh - 99 zł

12. Monitor do podglądu na żywo Liliput- 899 zł

13. Mocowanie monitora do aparatury - 75 zł

14. Montaż, konfiguracja i oblatanie - 800 zł

Nad kamerą się jeszcze zastanawiam...i tu znowu pytanie czy da się ten gimbal przerobić pod inną kamerę?

Z góry dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę okroi. Nadajnik wystarczylby za 400 zl, pakiety 5000 3S można kupić polowe taniej, ladowarka wystarczylaby Ci gorsza, ale wystarczającą za ok 150, może 200zl, go pro 3 można zlapac taniej, lipo 2200 3s cena zdwukrotniona (zakladam ze brak informacji jaki to konkretnie pakiet oznacza ze tani), itp itd.

 

Ale tak to jest. Polecam zapoznać się na spokojnie z tematem a zaoszczedzisz z polowe tej kwoty na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odswieżę trochę temat bo zebrałem juz fundusze i trzeba się zabrać za kompletowanie sprzętu... Czy kamera gopro 3+ black nada się do filmowania i zdjęć z powietrza, chodzi o zdjęcia komercyjne, reklamowe...? Czy lepiej zainwestować w jakiegoś bezlusterkowca...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.