Skocz do zawartości

Przemieszczenie w Laser 6


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś już próbował przekładać "pstryczki" w Laserze?

Czy jest w ogóle możliwość wyjęcia tych przełączników?

096aca6e996c4311.jpg

9ba879690b4afb3d.jpg

Bardzo zależało by mi na takiej konfiguracji:

98c217e450ce9293.jpg

przekładam w puste miejsce przełącznik "GEAR", przekładam wtyczki na płytce, aby podmienić z DR

ew. jeśli wtyczki nie będą pasowały, to podmienił bym miejscami pstryczki

fc608ce96d77924d.jpg

DR w puste miejsce, pokrętło w miejsce poprzednika.

 

dlaczego tak? bo już parę razy sie przejechałem na włączonych DR, mając ustawione wychyły na mniejszy model poleciałem innym wymagającym większego wychyłu...i nie sprawdziłem przed lotem czy nie są włączone...

 

Pozdrawiam i czekam odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po godzinie pracy jest remis...

Cała lewa strona jest tak jak chciałem by było. :faja:

362f75e137b25ee3.jpg

jednak z prawą troche gorzej, bo nie mam pomysłu jak wyciągnąć to piekielne pokrętło :evil: :evil:

c2824bb20bcc592f.jpg

a poza tym, to dopiero po zamknięciu nadajnika zrozumiałem że folię "maskując" brzydotę powinienem był przykleić po wyjęciu pstryków. No ale mówi sie trudno... jak znajde sposób na wyjęcie pokrętła to wtedy pobawie sie troche folią :D

 

PS. Ma ktoś zbędny modulator zbigowy? chętnie bym odkupił za rozsądną cenę... temu nadajnikowi dusze wywiało po pierwszym sezonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.