Skocz do zawartości

Wklejanie magnesów do silnika


Mieciu11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem z silnikiem emax 2812. Po którymś tam locie odkleił się jeden magnes od silnika.

Dodam że przeżył już dwa ładne krety. Jakim klejem mam go wkleić? I czy trzeba jakoś rozbierać silnik?

Najprościej na CA, wystarczy przy tak małym silniku.

Uważaj na "polaryzację", czyli biegunowość magnetyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejiłem dziś magnes, silnik działa dobrze więc wszystko jest chyba ok. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak szybko daję dążek w górę to silnik nie działa od razu na pełnych obrotach tylko powoli rusza i dopiero po paru sekundach ma pełne obroty. Czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten regulator http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15205__Hobby_King_30A_ESC_3A_UBEC.html

Zaprogramowałem tylko maksymalne wychylenie drążka. Podłączyłem regulator z silnikiem akumulatorem odbiornikiem i dałem drążek na aparaturze w górę popikało chwilę i dałem na dół, znowu trochę popikało i silnik zaczął działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz ustawioną opcję startup na "soft" - w specyfikacji masz do wyboru start łagodny, normalny, szybki. Spróbuj przeprogramować tą opcję. Instrukcję do programowania masz na stronce HK którą podałeś

 

Witam wszystkich.

Andy, mógłbyś sprecyzować, gdzie dokładnie jest ta instrukcja, nie mogę jej znaleźć, a przydała dy się.

 

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.