Jump to content

Wklejanie magnesów do silnika

Mieciu11
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pewien problem z silnikiem emax 2812. Po którymś tam locie odkleił się jeden magnes od silnika.

Dodam że przeżył już dwa ładne krety. Jakim klejem mam go wkleić? I czy trzeba jakoś rozbierać silnik?

Witam

Mam pewien problem z silnikiem emax 2812. Po którymś tam locie odkleił się jeden magnes od silnika.

Dodam że przeżył już dwa ładne krety. Jakim klejem mam go wkleić? I czy trzeba jakoś rozbierać silnik?

Najprościej na CA, wystarczy przy tak małym silniku.

Uważaj na "polaryzację", czyli biegunowość magnetyczną.

wklejiłem dziś magnes, silnik działa dobrze więc wszystko jest chyba ok. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak szybko daję dążek w górę to silnik nie działa od razu na pełnych obrotach tylko powoli rusza i dopiero po paru sekundach ma pełne obroty. Czy to jest normalne?

Ja mam ten regulator http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15205__Hobby_King_30A_ESC_3A_UBEC.html

Zaprogramowałem tylko maksymalne wychylenie drążka. Podłączyłem regulator z silnikiem akumulatorem odbiornikiem i dałem drążek na aparaturze w górę popikało chwilę i dałem na dół, znowu trochę popikało i silnik zaczął działać.

może masz ustawioną opcję startup na "soft" - w specyfikacji masz do wyboru start łagodny, normalny, szybki. Spróbuj przeprogramować tą opcję. Instrukcję do programowania masz na stronce HK którą podałeś

może masz ustawioną opcję startup na "soft" - w specyfikacji masz do wyboru start łagodny, normalny, szybki. Spróbuj przeprogramować tą opcję. Instrukcję do programowania masz na stronce HK którą podałeś

Witam wszystkich.

Andy, mógłbyś sprecyzować, gdzie dokładnie jest ta instrukcja, nie mogę jej znaleźć, a przydała dy się.

Jurek

• 2 months later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.