Skocz do zawartości

TM - Rebelove Acro ARF


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mial ktos doczynienia z tym modelem http://nastik.pl/rebelove-acro-p-1372.html

i moglby cos powiedziec?

Interesuje mnie glownie waga gotowego, bo podawane 3,2 kg jest chyba troche zanizone. I czy nie ma problemow typu flatter przy wiekszych predkosciach.

Na moje oko model calkiem fajny, widzialem dobre opinie o modelach TM, tylko dosc drogi? A moze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jeszcze o tym. Zamierzalem kupic Funtane X100, przez chwilke myslalem o Rebelove ale po oponiach na zagranicznych forach okazuje sie, ze najwieksze szalenstwa 3D i F3A mozna robic Showtime 90 firmy Hangar 9 i nie dostaje jego usterzenie flatteru w przeciwienstwie do np. Funtany X100. Zobacz:

 

http://www.model-fan.com.pl/index.php?p1447,showtime-3d-90-arf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM

 

Ja też chce kupić model SHOWTIME z USA czytałem gdzieś na forum że wysyłają tylko jest to obłożene podatkiem 22%.

A jak by kupić model na eBay to też go nie wyślą. To chyba jakieś nieporozumienie.

Może napisze ktoś kto kupował jakieś żeczy modelarskie w USA w jaki sposób się to odbywa bo też jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Mial ktos doczynienia z tym modelem http://nastik.pl/rebelove-acro-p-1372.html

i moglby cos powiedziec? ...

Wprawdzie nie mam tego modelu tylko Artist ale powiem, że moim zdaniem modele warte są swojej ceny. Artista kupiłem jako drugi model tej f-my po "drobnym" kretobiciu Kabriolina. Oba kupiłem w wersjach ARC, wykonanie solidne i czyste. Rebelove to większy brat Artista i myślę, że właściwości lotne będą zbliżone. Na razie swoim wykonałem mało lotów ale powiem, że lata bardzo przyjemnie i przewidywalnie. Waga do lotu z napędem elektro ok. 2500g. Po regulacji ma być do latania klasycznej akrobacji. Niewątpliwa zaleta to dostępność praktycznie wszystkich części , z której niestety sam miałem okazję skorzystać - zakup połówki skrzydła i rury łączącej do Kabriolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Ja też chce kupić model SHOWTIME z USA czytałem gdzieś na forum że wysyłają tylko jest to obłożene podatkiem 22%.

 

To moze podzielimy sie w polowie kasa za wyjazd do Niemiec. Boje sie kupowac model za posrednictwem kuriera, tak duzo juz uszkodzonych paczek w zyciu widzialem :(

 

A jakby tu jeszcze pare osob chcialo kupic ten model to pewno by sprzedawca zszedl do 900 zl za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że kumpel ma znajomego który sprowadza z USA samochody i on mógł by kupić ten model i przywież wraz z samochodami. Bo kiedyś tak przywoził własnie jemu skuter wodny. Więc jak się coś dowiem więcej to moge dać znać jak by ta sytuacja się przedstawiała. Bo model w stanach kosztuje 200 $ i nawet za przywiezienie dać 100$ to razem wyidzie niecałe 700 zł więc chyba się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.