Skocz do zawartości

Modele Barlu


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

(nie miewam aparatu na polu, ale zacznę brać)

Pierwszy nabytek był to (i nadal żywy) Gull2, kupiony z drugiej ręki, ale bez wypadkowy i do tego nowy cox 0,33cm. Przeżył swoje, i swoje odbudowy, nauczyłem się na nim latać i jeszcze cały. Miał jeden "generalny remont". Potem wymieniłem mocowanie kabiny, a jak wyszło to czekam na małe wiatry:

hpim4208dh2.th.jpg

 

Świeżo wykonany tzagi. Ostatnio (dziś) dopiero dopięty na ostatni guzik... Więcej w temacie o nim.

 

p2201064gg8.th.jpg

 

 

I skrzydło TRIM które dostałem od Patryka Sokoła. Będę starał się go ulotnić, ale kiedy i jak to nie wiem. (Stan surowy, samo skrzydło bez lotek wingletów i wyposażenia)

 

p2241079cz9.th.jpg

 

 

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dawno nic nie było, aktualizacja:

 

Basic, aktualnie na półce, SK który widać na zdjęciu usunięty, nie zdał egzaminu. Mam nadzieje że będę miał możliwość go znowu ulotnić. Na zdjęciu właściciel z krótkimi włosami jeszcze (są dłuższe :devil: ) xD

39d2b179.jpg

 

Turbo Raven:

fb19c83e.jpg

 

Edge 540: Niewypał, poszedł z "kretem" na kawę.

706ddc93.jpg

 

Tzagi, był na tyle zniszczony że dorobiłem kadłub i jakoś (beznadziejnie, ale lepiej niż wtedy) to wyglądało, aktualnie jest oklejony papierem pakowym i niepomalowany. Może kiedyś...

8ec8bc4c.jpg

 

Ogólnie tzagi to wielki LOL :lol: A statecznik do foty się przekrzywił, nie było podpórek.

 

 

EDIT: Boże widzisz a nie grzmisz, właśnie sobie patrze co to za syfiaste modele były, ale basic mi się podoba xD Na szczęście tzagi dostał nowe skrzydło (okleiłem papierem z wikolem) a edge uległ zniszczeniu. Raven, mogło być lepiej, ale schrzaniłem, człowiek uczy się na błędach :] Nie mam się co wstydzić, brzydki model to i kara musi być :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.