Skocz do zawartości

Budowa Funbata od zera


Jasiek98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę zbudowąc funbata, jestem początkujący więc nie mam żadego sprzętu. Trochę poczytałem i poszukałem rzeczy niektóre które byłyby mi potrzebne ale to może później. Najpierw potrzbuję aparaturę bo jej nie mam, chciałbym na cały samolot wydać około 300zł ( najlepiej jak najmniej :)) więc pomyślałem o aparaturze używanej, znalazłem taką co o niej myślicie? Drugie pytanie, gdzie dostanę depron? Będzie w sklepach budowlanych czy muszę zamawiać przez internet? Następne pytanie to czy Pakiet a Akumulator to jest to samo? ( Może głupie ale nie wiem bo wygląda tak samo :)) Teraz silnik, może być taki? Serwa znalazłem takie mogą być? Znalazłem jeszcze taki regulator co o nim powiedzie? Mam nadzieje, że pomożecie mi zbudować pierwszy model i zmieszcze się w moim budżecie :D Jeśli macie inne propozycje to piszcie ! Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Funbata jest sporo wątków na forum więc proponuję się lepiej w nie wczytać i na ich podstawie dobrać elektronikę.

 

Depron znajdziesz w sklepach budowalnych oraz tam gdzie można kupić panele podłogowe. Pytaj o podkłady pod panele.

 

Co do aparatury to tą co podałeś jest do helików więc chyab może być ciężko z jej wykorzystaniem przy samolotach, ale mogę się mylić bo sam niedawno stawiałem pierwsze kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.