Jump to content

Budowa Funbata od zera


Jasiek98
 Share

Recommended Posts

Witam. Chcę zbudowąc funbata, jestem początkujący więc nie mam żadego sprzętu. Trochę poczytałem i poszukałem rzeczy niektóre które byłyby mi potrzebne ale to może później. Najpierw potrzbuję aparaturę bo jej nie mam, chciałbym na cały samolot wydać około 300zł ( najlepiej jak najmniej :)) więc pomyślałem o aparaturze używanej, znalazłem taką co o niej myślicie? Drugie pytanie, gdzie dostanę depron? Będzie w sklepach budowlanych czy muszę zamawiać przez internet? Następne pytanie to czy Pakiet a Akumulator to jest to samo? ( Może głupie ale nie wiem bo wygląda tak samo :)) Teraz silnik, może być taki? Serwa znalazłem takie mogą być? Znalazłem jeszcze taki regulator co o nim powiedzie? Mam nadzieje, że pomożecie mi zbudować pierwszy model i zmieszcze się w moim budżecie :D Jeśli macie inne propozycje to piszcie ! Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Na temat Funbata jest sporo wątków na forum więc proponuję się lepiej w nie wczytać i na ich podstawie dobrać elektronikę.

 

Depron znajdziesz w sklepach budowalnych oraz tam gdzie można kupić panele podłogowe. Pytaj o podkłady pod panele.

 

Co do aparatury to tą co podałeś jest do helików więc chyab może być ciężko z jej wykorzystaniem przy samolotach, ale mogę się mylić bo sam niedawno stawiałem pierwsze kroki.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.