Skocz do zawartości

mini heli


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Dwa dni temu nabyłem używany model mini śmigłowca.

Model jest długości 17 cm sterowany na podczerwień i waży 10 gram i wykonany z epp dzięki czemu niema szans na rozbicie.

nadajnik 2 kanałowy z trymerem zasilany 6 paluszkami.Jak narazie wykonałem nim 3 loty i jestem zadowolony z tego jak ładnie się sypią liście z kwiatków :D:P:P :rotfl: .Tak poza tym nie jest tak źle jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem PicooZ ale uważaj z tą niedorozbijalnością :wink: -uważaj na gniazdo ładowania, u mnie po pewnym czasie wyłamało się z płytki-na szczęście acu było już słabe więc i tak nie polatał bym długo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też przeżyłem szok że cos popsułem ponieważ brat mi dał jakies tam baterie za darmo i ja odrazu wkładam je do nadajnika i szok ponieważ kontrolka się pali a jak podłączam kabelek do modelu to sie lampeczka od ładowania nie pali :shock: niewiedziałem oco chodzi myslałem ze moze cos kabel wyrwałem i tak juz sobie mysłalem kurde dwa dni i po heliku i kto będzie kwiatki kosił!? :| ale włożyłem satre bateri i wszystko chodziło a jak sie okazało to baterie były tak słabe ze nawet sie lampeczke niechciała palić i jak to w bajkach Happy End. :jupi:

 

Apropo kwiatków to ja nieżartuje dzisiaj tak pokosiłem siostrze poniewarz pokój jest mały a kwiaty duże to tylko liście latały jak wpadł w kwiaty

Apropo Milko to niema się co martwic model z epp a łopaty ma z takiego plastiku ze jak nawet wyginałem to sie nic nie działo ale ja mam gniazdko z boku ale bede uwazał ale jeszcze moja tak uwaga bo jak latam po pokoju to drąga trzymam cały czas w prawo a jak puszcze to sam automatycznie zawraca niewiem czemu ale wogule i tak bardzo dużo trzeba go wytrymowac przeważnie w prawo i jeszcze jak bym chciał leciec w drugą strone to on sie kreęci gdy trzymam drąga a w prawo tak nie jest moze to wina trymowania ,oby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to niestety jest z podróbkami :wink: , w moim też się to zdarzało-okazało się że jest to rozgięte śmigiełko ogonowe-gdy założyłem nowe, przy minimalnym trymie latał bez problemu.

Ja przed każdym lotem kładę model na podłodze(śliska nawierzchnia) i przy gazie że model chce odlatywać trymuje jadąc po ziemi gdy sunie prosto zaciągam drąga i w górę :wink: lata już dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milko ja tak wogule chciałem dodac że ten model to nie jest zaden chinszczyzna lecz to jest model autorstwa mojego kolegi modelarza.On go wykonał samodzielnie ale poprostu tak to moze byc ale mnie wkurza to bo jak lece w prawo to ładnie kołuje po pokoju a jak puszcze stery oprócz gazu to on automatycznie albo zawraca albo sie kreci a w lewo to sie kręci w powietrzu i mnie wkurza to ze nie lata tak płynnie ale ważne ze lata! :lol:

 

To co lata na filmiku to model wykonany samodzielnie ?? Coś mi się nie chce wierzyć ...

Spójrz sobie na allegro. Za 50-70 zł idzie dostać taki sam śmigłowczyk nowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz PEGAZ ja jak zobaczyłem ten model pierwszy raz ten model jeszcze przed kupnem to sam nie dowierzałem ale jak widac on sam go wykonał ale on i tak na nim duzo stracił bo jak mówił to za aparaturkę do niego dał 100zł +koszty pianki i śmigieł to z 130zł w niego wpakował jak nie lepiej a co ja go kupiłem za 50 zł ale on go zbudował pare lat temu a kiedys to była rewelacja ale on ma wprawe bardzo dobrą :D ja tez niedowierzałem na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak sądzisz że nie zrobił go sam?

ja nie sądzę... Ja jestem przekonany!!! Gdyby zrobił go sam i do tego kilka lat temu to zbiłby na tym fortunę! Wtedy taki micro heli to byłby hicior na skale światową. Tak więc albo Emilu masz troszkę wybujałą fantazję albo Twój kolega wciska Tobie kit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit jak nic. Jedyne co mógł zrobić sam to wymienić baterie lub śmigło. Ale kit był skuteczny, bo kupiłeś używaną zabawkę za tyle pieniędzy. Jak jest to podróba a nie oryginał to sam pewnie za niego zapłacił z 60zł, pobawił się, znudził.. i wiele na tym nie stracił.

Jeśli będziesz coś od niego znowu kupował, to zapytaj się wcześniej ludzi na forum co to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba w temacie odpiszę prawidłowo ....

nabawiłem się wkurzonej muchy w mieszkaniu :P

heli2kw8.jpg

 

A wszystko dlatego że :

- Dużego heli nie chcę mieć (wolę wszystko co ma skrzydła)

- nalatałem się Lamami E-sky kumpli i jak dla mnie do koszenia kwiatków w mieszkaniu Lama była przyduża

 

Toto wisi w powietrzu i ma się tam dobrze :D Jak się dociąży to i do przodu lata ....

 

Jednak jest coś magicznego w śmigłowcach (w tym przypadku "prawie jak śmigłowiec")

F A J N E !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.