Bartek2220 Posted February 28, 2008 Posted February 28, 2008 Witam.Nie ma moze ktoś instrukcji po polsku do ładowarki imax b6??Jest mi niezmiernie potrzebna.Pozdro p.s jak ktoś posiada takowoą to prosze przesłać na e-maila barteksuper@poczta.onet.pl edit: W związku z dużą ilością pytań informuję że instrukcji do imaxa b6 nie mam.Dostałem instrukcję do ładowarki E-Station BC6.
Bartek2220 Posted February 28, 2008 Author Posted February 28, 2008 Marcinmb DZIĘKI ZA INSTRUKJE :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
adi-000 Posted February 28, 2008 Posted February 28, 2008 Marcinmb, ja też bym sie pisał na taką instrukcję . jak możesz to wyślij na adres adi-000@wp.pl
modelpiotrek Posted March 13, 2008 Posted March 13, 2008 Też proszę kolegów jak już ktoś ma takową instrukcję niech się podzieli:) modelpiotrek@poczta.onet.pl pozdrawiam Piotrek
wosiekpl Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 Witam Ja takze prosze o opis tej ladowarki tj Imax B6 ktora to kupilem kilka dni temu. Dodatkowo podaje adres gdzie jest opisana modyfikcja w celu poprawy parametrow: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=777717 Pozdrawiam Wosiekpl wosiekpl@poczta.onet.pl
Brodaty Posted March 29, 2008 Posted March 29, 2008 Witam Jeżeli byłaby jeszcze taka możliwość, też bym poprosił o polską instrukcję. brodatyh@tlen.pl
Tytan Posted March 29, 2008 Posted March 29, 2008 Witam Właśnie odebrałem paczkę z ładowarką IMAX B6 i zero instrukcji obsługi. Prośba,jesli ktoś ma to poproszę na isaola@wp.pl Pozdrawiam
Milko Posted April 21, 2008 Posted April 21, 2008 Mógłbym również prosić o instrukcje w ojczystym języku do B6, z góry dzięki . Edit- Już mam
wosiekpl Posted April 22, 2008 Posted April 22, 2008 Witam Ja mam ale po hiszpansku jesli kogos interesuje to podesle. Pozdrawiam
Adam G. Posted July 30, 2008 Posted July 30, 2008 Jeśli jeszcze można, to ja też poproszę instrukcję po polsku gadas_75@interia.pl Z góry dziękuję Pozdrawiam
kwiatek511 Posted September 4, 2008 Posted September 4, 2008 Witam. Jeśli można to proszę o instrukcję ładowarki na adres marek.kwiet@wp.pl Dzięki.
Guest Anonymous Posted September 5, 2008 Posted September 5, 2008 Wstawcie to gdzieś na rapidshare a jak nie macie gdzie wstawić to wstawię na swój serwer a temat niech moderator podwiesi.
Brodaty Posted September 6, 2008 Posted September 6, 2008 Proszę bardzo, do ściągnięcia instrukcja pl imax b6 pl W związku z tym, że z serwerami Lycosa są czasami problemy, instrukcja dodatkowo jest tu:
Bartek2220 Posted December 19, 2009 Author Posted December 19, 2009 Informuje że nie posiadam oryginalnej instrukcji do ładowarki Imax B6.Dostałem dużo próśb o tą instrukcje - no cóż chyba nie jest ona przetłumaczona - instrukcje jaką mam to jest taka jaką Brodaty dał do pobrania.
rezi36 Posted February 4, 2010 Posted February 4, 2010 dzień dobry!!! czy mógł bym prosić o polską instrukcję to imax b6 na power99@poczta.fm dziekuję bardzo
Paweł R Posted February 4, 2010 Posted February 4, 2010 Proszę bardzo, do ściągnięcia instrukcja plimax b6 pl W związku z tym, że z serwerami Lycosa są czasami problemy, instrukcja dodatkowo jest tu: Obrazek toż masz 2 posty wyżej to to samo co imax b6 sam z niej korzystałem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.