Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Modelarstwem zajmuję się od dawna - będzie to już jakieś 15 lat. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako modelarz redukcyjny - modele kartonowe i plastikowe. Modelarstwem RC zajmowałem się najkrócej - miałem tylko dwa modele. Pierwszy to taki tartakowy szybowiec jeszcze zakupiony w składnicy harcerskiej (sam złożyłem, sam oblatałem i sam rozbiłem) kolejnym modelem był wykonany samodzielnie od podstaw model z planów zamieszczonych w Modelarzu Speed 400 niestety model ten szybko się rozbił nawet nie udało mi się go naprawić choć mam go schowanego na strychu:). Potem przez długi okres czasu z braku finansów odstawiłem modelarstwo na bok, a teraz po długiej przerwie wróciłem do hobby, którego nie da się na zawsze odstawić w kąt. Obecnie posiadam jeden model Wilgę 2000 z artexu, którą niedawno udało mi się skończyć i dwa razy rozbić (obecnie już naprawiona). Niestety z braku odpowiednich umiejętności i zapewne wiedzy latanie nie "idzie" mi za dobrze. Forum śledziłem już od dłuższego czasu jako niezrejestrowany użytkownik i z niego właśnie czerpałem wiedzę pzy budwie obecnego samolotu (w planach mam budowę samolotu od podstaw - bo to podoba mi się najbardziej), a zarejestrowałem się, gdyż na pewno przyda mi się fachowa pomoc doświadczonych modelarzy, którzy w jakimś stopniu pomogą mi opanowac i wytłumaczyć naukę latania i błędy, które popełniam oraz rozwieją moje wątpliwości i poradzą przy budowie kolejnych modeli.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.