Skocz do zawartości

Witam :)


Gość ClearSky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ClearSky

Witam.

 

Jestem Jakub, mam 18 lat. Zajmuję się modelarstwem w sumie od dziecka jednak dopiero teraz na "troszkę" wyższym poziomie niż modele gumówek. Aktualnie czekam na model wiatrakowca Durafly Auto-G2 z hobbykinga co będzie pewnie gratką dla forumiczów ponieważ chyba jeszcze nikt się nie chwalił tym modelem oficjalnie, mam zamiar zrobić małą relację gdy tylko paczka przyjdzie (lada dzień).

 

Liczę, że wniosę na forum trochę wiedzy i ciekawych rzeczy, sam też chętnie skorzystam z pomocy innych forumowiczów ponieważ jeszcze sporo nauki przede mną jeżeli chodzi o niektóre tematy w modelarstwie RC.

 

Pozdrawiam i liczę, że będziemy się razem świetnie bawić. Gdy przyjedzie wiatrak to możecie liczyć na fajną relację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ClearSky

Tak, było ono założone parę lat temu i w sumie po rewolucjach na forum wszystkie moje nieszczęsne posty zostały (chyba) skasowane. Wstyd mi za nie i to bardzo bo wtedy pisałem raczej mało sensowne rzeczy przez co sobie nagrabiłem lekko ujmując. Pisałem maila w tej sprawie do administracji, o tamtym koncie również wspomniałem jednak wolałem zacząć forumowe życie od nowa - z tamtego konta nie korzystałem od paru lat i korzystać nie zamierzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chłopaku, to jest forum o modelarstwie a nie o grach, tu mamy po JEDNYM życiu, a nie po dwa czy nawet trzy.
zresztą, po awatarze widać że masz przewrócone w głowie  :wacko:

 

 

 

z tamtego konta nie korzystałem od paru lat i korzystać nie zamierzam  ;)

 

 

Y/F-22
Rejestracja: 01 May 2010
Ostatnio: wczoraj, 15:50

 

Jednak hasło jeszcze znasz, 

zmień nicka Y/F-22 na Czyste Niebo i kontynuuj swoje pierwsze życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie takiego typu uwagi jeżeli chodzi o awatar, nick'u z tego co widzę nie ma możliwości zmiany ponieważ po wejściu w zakładkę " Nazwa wyświetlana " (chyba o tą opcję chodzi ?) wyskakuje błąd " Ups! Coś poszło nie tak! " . Forum o modelarstwie, to oczywiste, jednak powinieneś wiedzieć, że większość rozbitych modeli (z pewnych powodów) wraca po czasie do życia (ożywają na nowo) co jednak jest zależne od pewnych czynników - mam nadzieję, że metafora zostanie zrozumiana. Z tamtego profilu po prostu nie korzystałem od paru lat, po widocznych rewolucjach które nastąpiły na forum postanowiłem założyć nowe konto i nie wracać do starych spraw. Nie ma jednak problemu - jeżeli komukolwiek to przeszkadza to się dostosuję. Przepraszam i mam nadzieję, że zrozumiecie - chciałem dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.