Skocz do zawartości

Witam, witam i o zdrowie pytam!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy. Jak tam wam zdrowie dopisuje? Pogoda ładna że aż żal nie wyjść na zewnątrz i nie pośmigać czymś :] 

 

Kim jestem? 22 lata, niedoszły student informatyki. Tworzę strony www, modyfikuję Androida i zaczynam przygodę z modelarstwem.
 

Modelarstwem tak na prawdę zajmuje się równo od 11 dni czyli od kiedy rozpocząłem pracę w sklepie modelarskim. 
Głównie interesują mnie Helikoptery a także samoloty i to w tych działach głównie będę się udzielał.

Jako początkujący modelarz potrzebuje pomocy od doświadczonych w wyborze modelu a także aparatury. 

Prawdopodobnie stanę się posiadaczem Esky 150 (gdyż go "ciut" rozwaliłem w sklepie).

Moja kolekcja liczy aż 2 modele samolotów stworzone z kartki papieru A4 stworzone metodą składania. Tak zwany popularny "gołąb" czyli model najpopularniejszy w szkołach. W Planach mam opanowanie 4 kanałowych helikopterów poczynając od Miniatur 20-30cm a kończąc na czymś poważniejszym 6-kanałowym (za kilka(naście) lat). Oprócz tego chciał bym zrobić zwój własny latający samolot. Czy to z depronu czy z papieru, byle własny i byle latał. Z czasem stworze swój własny Warsztat i będę tym się zajmował między pracą a kobietą :]

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.