Skocz do zawartości

Lazy Bee nr 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że zbyt pospiesznie przeczytałem opis tego feralnego lotu i nie wiem dlaczego utkwiło mi w głowie, że sc miałeś w porządku :unsure:, więc te moje kombinacje i lekkie zamieszanie tu przeze mnie wprowadzone  chyba niepotrzebne  :huh:. Jeśli szybuje tak samo jak lata z włączonym napędem, to skłon będzie w porządku i tylko ten nieszczęsny sc do lekkiej korekcji. Nie przesadź tylko, bo model stanie się narowisty ;). Z drugiej strony to ciekawe, że z obliczeń w winschwer wychodzi tak duża różnica w umiejscowieniu sc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbowałem jeszcze raz ogarnąć ten program i liczy chyba dobrze , podawałem złe wartości, nawet może inaczej nie złe wartości tylko nie o te wymiary chodziło . Tak chyba jest poprawnie ... mogę się mylić ale SC wyszło poprawnie .

 

SC.jpg

 

Które SC bierzemy pod uwagę 8 czy 16 %  ??  Chyba jeszcze jeden byk po korekcie wyszło na 91,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie to im mniejszy % tym model bardziej czuły na stery. Do oblotu lepiej dać sc bliżej krawędzi natarcia. Zawsze jest bezpieczniej "ciągnąć" model do góry, czyli właśnie tak, jak to było podczas oblotu. Myślę, że jeśli z tym sc które jest obecnie jesteś w stanie zapanować nad modelem, to spróbuj na początek przesunąć na 95mm. Myślę, że te zaokrąglone kształty są zbyt skomplikowane, aby je poprawnie wprowadzić do programu, więc raczej się nie sugeruj tymi wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.