Skocz do zawartości

Tłumik typu pitts do dl50


Paweł Rzedzicki

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ten tłumik to również zwykła puszka i nic się nie zmieni . W środku jest pusty pewnie nie ma żadnych przegród i to taki bajer jak potrzebujesz w tym miejscu wydech .To cienka blaszka

i niestety dzwięk dzwonienia czy brzęczenia jest nieunikniony . A tak w ogóle to jak na tą pojemność silnika to te tłumiki mają małą objętość i tak na prawdę tylko lekko przytłumiają .

Zrobiłem sobie sam tłumik o odpowiedniej wielkości z przegrodami z aluminium do makiety

więc nie walczyłem o osiągi . Niestety pierdział jak inne do póki po dwóch sezonach nie zarósł w środku i dzwięk stał się przyjemniejszy dla ucha i wzrosły oceny za realizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ciesze :lol: że masz fajny kupny basik.Tak czy inaczej z 2 T nie da się wyciągnąć najlepszego gangu tym bardziej z jednego cylindra jak w moim przypadku .

Dziękuje za rade i na pewno bym tak zrobił gdyby to był zestaw jakiegoś akrobata .

Latam makietą i tu trzeba się bardziej wysilić nad rozwiązaniem wydechu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.