Skocz do zawartości

kwarce


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

dzisiaj doszły mi kwarce z model max-a i chciałem zobaczyć czy działają wiec włożyłem je w odbiornik(RX) i w nadajnik(TX) i niedziałały a mój sprzęt to nadajnik flash 5x i odbiornik rex 7

czy przyczyną może być to że odbiornik albo nadajnik nie opsługuje takich kwarcy ?? testowałem go z kolegą który ma optica z syntezą włożyliśmy kwarc i działało

pomóżcie ważne :( :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadajnik Flash 5 i odbiornik Rex 5 MPD.Kupiłem do nich firmowe kwarce i nie mam żadnych kłopotów-wszystko działa jak należy!

 

Pytanie:czy warto "oszczędzać" 10 zł kupując jakieś badziewie które potem trzeba opychać na Allegro za bezcen z zapewnieniami że "sprawne w 100% i idealnie się sprawdzają?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo warto. cena nie gra roli... kwarc to kwarc, a czy będzie akurat ze sprzętem danego producenta współpracował to odrębna sprawa

@baczek ma kwarc na podwójną przemianę, a odbiornik na pojedynczą.

 

ps. ja akurat też latam na oryginalnych i sobie chwale, ale nie widze różnicy między nimi a pelikanami... lata sie tak samo, zakłóceń żadnych nie zauważyłem... czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.