Skocz do zawartości

CopterConspiracy.com - dzień dobry forumowicze!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Piotrek, świeżynka ze mnie na forum, ale niekoniecznie w świecie modelarskim. Zaczynałem od pojazdów spalinowych, skończyłem w górze z 2-metrowym szybowcem i akrobatami. Z braku czasu niespecjalnie udzielam sie forumowo i działam raczej w zaciszu domowym. Czytam, słucham, oglądam i wiedzę zdobywam.

Ostatnio sporo się dzieje a to co robie wzbudza duże zainteresowanie spacerujących, znajomych i moich współpracowników. Jako że działam w branży reklamowej/interactive od ponad 7 lat - widzę w tym co robie spory potencjał i postanowiłem podejść do tematu nieco bardziej poważnie. Widzę, że wielu chce bawić się razem, wykorzystać moje konstrukcje i ich możliwości, więc staram się edukować otoczenie, zwiększać świadomość RC i zachęcam do wspólnej zabawy. Niedawno zainteresowałem się dronami, buduje, modernizuje, eksperymentuje a ludzie pytają i pytają, więc postanowiłem przybliżyć im ten i inne tematy RC tworząc mojego modelarskiego bloga.

Zapraszam wszystkich RC-kolegów i RC-koleżanki na moją stronę www.copterconspiracy.com.
Szykowałem temat około pół roku, ale oficjalnie wystartowałem 3 dni temu, więc subskrybujcie, lajkujcie na FB, komentujcie, pojawi się w najbliższym czasie sporo ciekawego (mam nadzieję) materiału a w tle już rozmyślam nad eksperymentami, tnę laserem i konstruuje kolejną ramę więc może być ciekawie:)

Mam nadzieję poluzuje trochę z projektami w pracy i po pracy i będę miał trochę czasu również na forum. Fajnie do Was dołączyć! Mam nadzieję, że na łamach mojej strony i facebook'owego wall'a również będę miał okazję podzielić się z Wami tym, co robię "po godzinach"... kompleksowo, edukacyjnie i z lekkim przymrużeniem oka, bo każdy modelarz wie, że z góry świat wygląda lepiej a poczucie humoru to dobre antidotum na 10h w pracy i "bieg przez płotki" na codzień.

Pozdrawiam zapraszam do mnie na www.copterconspiracy.com i wysokich lotów życzę:)
Do zobaczenia na polu!


Zapraszam na www.copterconspiracy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.