Jump to content

DX7 pod samolot


bartek-91

Recommended Posts

Witam

Do tej pory latałem DX7 helikopterami. Dzisiaj skończyłem swój depronik i chciałem podłączyć i "ZONK". W instrukcji nie mogę się doszukać pod który kanał co podłączyć. Model ma tylko ster kierunku i wysokości no i silniczek. Chciałem dojść eksperymentalnie ale ta aparatura z tego co wiem ma jakieś zabezpieczenie i jak podłączam serwa i ruszam drążkami to one ani drgną. Pod jaki kanał powinienem podłączyć SK i SW? No i jak by ktoś mógł naprowadzić mnie co powinienem poustawiać żeby serwa reagowały?

Z góry dzięki Bartek

Link to comment
Share on other sites

No jak, przeciez na odbiorniku (przynajmniej AR7000) jest napisane gdzie co trzeba podlaczyc. A jakiego odbiornika uzywasz? Z tego co wiem do tego radia moze tyc jeszce taki maly do Park flayerow, chyba AR 6100 i tez ma chyab opisane, wiec gdzi eproblem?

 

A nie dziala pewnie dlatego ze jest nie "zbindowane" ale opis i rysunek tego jest w instrukcji.

 

Podejrzane jakies

Link to comment
Share on other sites

Mam ar7000. Odbiornik latał w helikopterze został wyjęty i włożony do samolotu. Czy w tym przypadku również muszę zbindować jeszcze raz? Jutro jak coś popróbuję jeszcze. Co do opisu na odbiorniku to niebardzo się oriętuje jaki jest przydział ale z tym pomógł mi już kolega.

Link to comment
Share on other sites

Jak zrobiłeś nowy model w nadajniku, to musisz dobindować do tego modelu odbiornik.

Sprawdź na poprzednim zdefiniowanym modelu (heliku) czy działa, jak tak, to dobinduj do nowo stworzonego modelu. Tylko musisz mieć świadomość, że w tym momencie tracisz parę z poprzednim modelem, ale wszystkie ustawienia pozostają, więc jak chcesz wrócić do poprzedniego modelu to wystarczy powtórnie zbindować odbiornik i wszystko będzie po staremu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.