Skocz do zawartości

RX-7 SYNTH IPD - czytajcie instrukcję obsługi


paweltech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

CZYTAJCIE INSTRUKCJE OBSŁUGI!!!! Niewiedza to straszna rzecz, zwłaszcza na lotnisku, kiedy wszyscy latają a ja zastanawiam się dlaczego mój odbiornik

RX-7 SYNTH IPD nie działa, ponieważ zmieniłem kanał w nadajniku a nie wiedziałem, że trzeba dostroić także odbiornik. :devil:

Szkoda, że sklepy, które sprowadzają sprzęt z zagranicy nie poczuwają się do obowiązku tłumaczenia tak ważnych dokumentów, ta jest po angielsku a nie wszyscy znają ten język.

Jak to jest z tym FAIL-SAFE - mam go w odbiorniku - używać czy nie?

PS

Czy ktoś ma instrukcję albo jakiś opis po polsku do tego odbiornika, będę wdzięczny.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ zmieniłem kanał w nadajniku a nie wiedziałem, że trzeba dostroić także odbiornik.

 

 

tutaj bardziej zdrowy rozsądek niż instrukcja jest ważniejszy,to tak jak zmeinić kwarc nadajnika a nie zmienić w odbiorniku, ale fakt faktem sklepy mają chyba obowiązek dostarczać Pl instrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie czyta instrukcji! Prawdziwy mężczyzna wszystko kupuje dwa razy! :faja: :devil:

 

Jak to jest z tym FAIL-SAFE - mam go w odbiorniku - używać czy nie?

Wg mnie używać, ale z ustawieniem sprowadzającym model w miarę szybko i bezpiecznie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.