Jump to content

poszukuje kółka modelarskiego


lukas

Recommended Posts

Witam. Jestem początkujący i nowy na tym forum i w związku z tym mam pytanie.Czy w okolicach zabierzowa(jest to koło krakowa) jest jakies kółko modelarskie ?? Prosze o odpowiedz :rabbit:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chyba nie pozostaje Ci nic innego , jak jazda busikiem do Krakowa i działalność np. w modelarni aeroklubowej , mieszczącej sie aktualnie przy ul Sadowej, tj. tuż przy ul. 29 listop. naprzeciw Wydz. Leśnego Akademii Rolniczej. Sprawdz warunki uczestnictwa na stronce www Aeroklubu Krakowskiego i zapisz się do tej modelarni. Tyle ze swej strony mogę polecić. Sa tutaj także inne modelarnie, jednak nic więcej o nich nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez miałem uczeszczac na modelarnie ale niestety nie skorzystałem poniewaz dojazdu nie mam. Załozyli mi rodzice internet i pisze na forach jak czegos nie wiem, latam na lotnisku wiec modelazy tez pare sie znajdzie do pomocy (do lotniska mam 1km).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za Odp.Może się zapiszę ale jeszcze nie teraz.Ważne już że wiem gdzie jest aeroklub w Krakowie .Może coś by było z tego na następny rok :)A na lotnisko to bym nie musiał jeździć bo jak bym chciał latać depronowcami no może czyms poważniejszym :wink: to mam koło siebie dużo otwartego terenu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.