Skocz do zawartości

Aparatura do fw 190


Mortez

Rekomendowane odpowiedzi

PIERWSZY :!: :!: :!: :!: :!: :crazy: ? Człowieku to nie jest model na pierwszy model :mrgreen: Poczytaj trochę to się dowiesz... Jeśli 3-4sek lotu Cie ubawią to próbuj... Ale wątpię by przeżył długo. A aparatura na 27mhz do latania sienie nadaję. 2ch. to raczej też za mało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady :

-na 27Mhz nie da rady latac ... znaczy da ale są straszne zakłócenia i przez to się nie da :D :Ddo modeli latających są apki na 35Mhz

- za mało kanałów . minimum 3 ( gaz , wysokość ,lotki lub kierunek )

-fw 190 to nie model na pierwszy lot i napewno nie do nauki latania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie da rady latac modelem silnikowym jak brakuje ci minimum jednego kanału.!!!

1 kanał GAZ

2 kanał KIERUNEK ( nieobowiązkowy )

3 kanał WYSOKOŚĆ

4 kanał LOTKI

 

ale to jakby nie patrzec minimum 3 kanały a ty masz w aparaturze 2 ( bo to samochodowa aparatura )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100zł lub mniej, możesz mieć e-sky od 4 do 6ch, zależy jak trafisz na aukcji albo na giełdzie jakieś. W giełdzie tu na forum była ostatnio oferta 6ch e-sky, a na allegro widziałem za 99zł+przesyłka nowego 6ch e-sky, możesz tez szukać 4ch :wink: Ja na takim sięlatać uczyłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że można wygrać w totka milion złotych :)

Jak wiesz jak Mortez to mi podaj sposób:)

Drogi młody kolego poczytaj dokładnie forum, i nie pisz wielu nic nie znaczących postów bo tylko zaśmiecasz forum tematami które były już wielokrotnie omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na prawdę to wszystko da się zrobić! Pytanie tylko: Po co?? Czy jest to opłacalne? Czy nie taniej będzie kupić najprostszą aparaturę dedykowaną?

Takie wynalazki z samochodzików to tylko pakowanie się w kłopoty. I nie chodzi tutaj tylko o to, że rozbijesz swój ukochany model, ale przy okazji możesz zrobić komuś krzywdę! Z innych Twoich postów wnioskuję, że ów motoszybowiec, na którym się uczyłeś latać to jedna z tych zabawek, w których sterowanie odbywa się za pomocą zmiany ciągu poszczególnych silników. Uwierz mi, że do motoszybowca to trochę mu brakuje i lata się nim z deczka inaczej ;)

Niestety albo i stety modelarstwo to nie jest najtańsze z możliwych hobby. Oczywiście w dzisiejszych czasach jest już na tyle przystępne (cenowo), że nie wymaga takiego "początkowego" wkładu finansowego jak to było nawet kilka lat temu. Jednakże jest minimalna granica cenowa i sprzętowa, której po prostu przeskoczyć się nie da!

Wszyscy, tak samo jak Ty zaczynaliśmy kiedyś przygodę z tym wspaniałym hobby i przechodziliśmy tą samą drogę co Ty teraz :) Tak więc posłuchaj rad osób, które dobrze Tobie radzą (nie tylko w tym wątku) i nie pakuj się w obraną przez Ciebie drogę. Na pewno zaoszczędzisz na tym sporo nerwów i nawet pieniędzy!

I na koniec odnosząc się jeszcze do fw-190 z tematu. Posłuchaj rad osób, które wcześniej się wypowiadały i nie zaczynaj nim latać na początku przygody z modelarstwem. Jak już ktoś wcześniej napisał: lot ten nie będzie trwał dłużej niż 3-4sek, i tylko się zniechęcisz do modelarstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł kupisz chiński komplet na którym już nauczysz się latać, albo (też chińska firma ale dość znana) e-sky jakiś modelik typu nemo :mrgreen:

http://www.allegro.pl/item324307908_samolot_r_c_tw_742_4_kanaly_sky_hawk.html#photo

 

Mój znajomy tym lata i żyje, Ma to wymienne kwarce nawet :mrgreen: Ale z jakimi współpracuje to nie wiem, nawet nie widziałem tego modelu :twisted: Ale radził bym tego Nemo, chyba najtańszy z "firmowych" kompletów od A-Z Od nadajnika przez serwa, silnik itp po model :mrgreen: Ale nie latałem nim. Czyli wnioskując, na start potrzebujesz min. 400zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.