Skocz do zawartości

Problem z 9xr / regulatorem / odbiornikiem


macielot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o pomoc.Podłączyłem 2 serwa od lotek do odbiornika frsky. Zmiksowalem sobie kanał 1 i 5 do których mam podpięte serva. I teraz jest problem zdaje się że jakiś podzespoł nie radzi sobie z tymi mikserami. Kiedy poruszam sterem wysokości czy kierunku wszytko jest ok dopóki się nie poruszę lotkami kilka raz, wtedy odbiornik jakby się restartuje chociaż dioda ciągle się świeci. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to wygląda na problem z zasilaniem; albo masz duży pobór prądu na lotkach (np. przez duże opory w poruszaniu nimi), albo słaby bec/rozładowany pakiet/niesprawne serwa. Sprawdź z podłączonymi samymi lotkami do odbiornika i stopniowo podłączaj kolejne serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpiąłem do serva od lotki to po szybkim poruszeniu drążkiem wskazało 1.9A
Ok mam 2-hi regiel chińska 18 nawet nie wiem ile ma bec ale działa czyli coś jest z tym poprzednim nie tak, dzięki za pomoc!


tylko teraz wystarczy jak kupie na alledrogo jakiegoś hk czy pojechac do sklepu modelarskiego i poprosić o jakis najtańszy ponieważ nie mam tyle kasy na razie zeby kupić jakiś chociaz ze  sredniej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.