Skocz do zawartości

SV 26cm


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełniam luke w temacie chińskich benzyniaczków :D Silniki w koncu pojawily sie na stanie, i paczuszka dotarla do mnie. Wykonanie silnika jest ok, tlumik troche duzy, i moze pekac, ale jakos sie wczesniej temu zaradzi. Wszystkie srubki sa w komplecie, lacznie z kluczem do swiec, nic w transporcie sie nie uszkodzilo. Gwint swiecy uszczelniany nie podkladka a stozkiem -> skad wziac taka swiece? Wszystkie znane przeze mnie swiece od sprzetu ogrodowego maja podkladke. Minusem jest dekiel w miejsu gaznika w cylindrze. Chociaz ostatnio na UH pojawily sie dystansy do gaznika do tego cylindra, wiec mozna sie jak cos pokusic o przelozenie. Widac ze sie poprawili i nie ma skladania na silikon, tylko wszedzie dali uszczelki.

 

Całość wazy ok 1400gr, silnik z zaplonem i tlumikiem, bez srobek i tuleji (dosc ciezkie ) wazy ok 1200gr

 

edit:

swieca :wink:

http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5683

 

Kilka fotek:

 

65231335la9.jpg

 

55810803zy1.jpg

 

57632631wc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moj na razie lezy nie odpalany :( brak czasu niestety. Znajomy ma taki sam i na razie moge powiedziec ze latwo odpala, nie sprawdzalismy jeszcze osiagow bo musi sie dotrzec. Czytalem kilka opinii na zagranicznych forach, i jest tez troche filmikow na youtabie. Widac po nich ze silnik dysponuje typowa jak na ta pojemnosc moca. Niektorzy skarzyli sie na pekanie tlumika, wedlug mnie bez dodatkowego mocowania moze pekac, jest dosc duzy i wibracje pewnie zrobia swoje. Mysle ze dodatkowe mocowanie zalatwi sprawe :) Z trwaloscia reszty na razie nic zlego nie slyszalem. Obecnie cena z przesylka do polski wyjdzie ponizej 400zł, mysle ze warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja zastanawiam sie nad DL-50 ale ich nie ma, FTL45 ma gaźnik z boku cylindra co nie bardzo mi pasuje.Zostaje SV 50ccm, ale jakoś nie mogę nic wyszukać na jego temat w necie a nie każdy zna biegle język angielski.Między SV50 a DL-50 jest różnica 100$ co dla mnie nie jest bez znaczenia.Ciekawy jestem jak silniki SV pracują i jak z ich niezawodnością.

Tłumik faktycznie wygląda na taki co się urwie .U mnie do przerobienia "na dzień dobry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekmod jesli zastanawiasz sie miedzy sv50 a dl50 to wez dl jest lzejszy i mocniejszy. U nas na forum sv50 ma klaps6:

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5393&postdays=0&postorder=asc&start=0

sam mam dl50 i jak na razie jestem zadowolony. Zasysasz go tylko przed pierwszym odpaleniem, potem po dotankowaniu pali prawie zawsze od pierwszego :) zreszta kazdy kto ma dl to wie :wink: powoli chodzi mi po glowie zakup drugiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Właśnie ku DL-50 się skłaniam.Wyczytałem na jego temat wszystko co się dało w necie.Chyba warto dołożyć te 100$ i kupić DL-50.Czekam tylko na pojawienie się ich w UH.

 

Edit: Łukasz, dzięki za link.Jednak DL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Uzupełniam luke w temacie chińskich benzyniaczków :D Silniki w koncu pojawily sie na stanie, i paczuszka dotarla do mnie. Wykonanie silnika jest ok, tlumik troche duzy, i moze pekac, ale jakos sie wczesniej temu zaradzi. Wszystkie srubki sa w komplecie, lacznie z kluczem do swiec, nic w transporcie sie nie uszkodzilo. Gwint swiecy uszczelniany nie podkladka a stozkiem -> skad wziac taka swiece? Wszystkie znane przeze mnie swiece od sprzetu ogrodowego maja podkladke. Minusem jest dekiel w miejsu gaznika w cylindrze. Chociaz ostatnio na UH pojawily sie dystansy do gaznika do tego cylindra, wiec mozna sie jak cos pokusic o przelozenie. Widac ze sie poprawili i nie ma skladania na silikon, tylko wszedzie dali uszczelki.

 

Całość wazy ok 1400gr, silnik z zaplonem i tlumikiem, bez srobek i tuleji (dosc ciezkie ) wazy ok 1200gr

 

edit:

swieca :wink:

http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5683

 

Kilka fotek:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Witam,

 

Co prawda post zamieszczony jakiś czas temu ale obecnie sam się zastanawiam do zakupu tego silnika i szukam osób, które z niego korzystają.

Więc jeśli nadal masz go i z niego korzystasz prośba daj znać jak się sprawuje...?

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.