Skocz do zawartości

Upload na YT


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czy coś się przypadkiem nie zmieniło z ładowaniem filmów na youtuba ?? Wgrałem wczoraj, ale do teraz jest status "Processing" i nie wiem co z tym zrobić. Jak wejdę na swoje konto to mogę oglądać nagranie już z youtuba, ale dalej jest niedostępne. Tutaj na forum też mi pokazuje, że nie jest dostępne. Film ma status "Public" i w sumie robiłem dokładnie to samo co zawsze, gdzie inne działają bez problemu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=bUoUmiLEgY0

 

EDIT:

 

 

no dobra .... awaria .. 

 

 

"Hi everyone,

Some of you have mentioned here in the Help Forum and on Twitter that your uploads are stuck processing. This is a bug with the uploading process and our team here is currently working on a fix. Once the team's fixed the bug, uploads which are currently stuck processing will be re-processed again.

For those of you who need to upload a video immediately, try uploading a second time if your original upload attempt is stuck.

Thanks for informing us of this situation, and we appreciate your patience while we're working on resolving the matter!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.