Skocz do zawartości

Pierwszy model - motoszybowiec Pioneer ARF i Graupner MX-12 - budowa i pierwsze loty


tomdraug

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zaprogramować u mnie włączenie aparatury gaz na full podpięcie lipola i jak piszczy gaz na dół i ma działać. A i do kombinacji przy modelu i aparaturze ściągnij sobie lepiej smigiełko co by ci maszyna nie rozbiła wazonu od teściowej bo będą jaja .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie może odłazić mi się tak ostatnio stało i zamiast sterować sterem wybrzuszało się po środku no i lotki też równiutko . Spoko dasz rade materiał edukacyjny masz (filmik) trzeba dopieścić i dwa razy sprawdzić czy aby wszystko porusza się w tą stronę co powinno .    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim Bixlerze mam klapy ale doświadczona brać modelarska na lotnisku odradziła mi korzystanie z nich podczas nauki pilotażu.

Na start proponuję oblot z doświadczonym modelarzem - czego ja nie zrobiłem i CA musiało pójść w ruch ;)

Na start proponuję ustawić również E.Pointy na 50-60% co by nie był za bardzo narowisty, bo adrenalina przy pierwszych lotach robi swoje :)

 

Życzę powodzenia przy oblocie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Baleya byłem dzisiaj, kupiłem tylko pręt węglowy 4mm na wzmocnienie kadłuba, nie było przedłużek ani toreb na pakiety :(

Jutro będę na Modlińskiej to sprawdzę Wróblika

Dzisiaj wklejam pręt na dno i mocuję rzepy na skrzydła - jak wróciłem do domu było już ciemno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.