Skocz do zawartości

Sklejka 5mm


GRZECHU I JURAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w tym ostatnim dniu Roku 2006 :D .

 

Zwracam się do was z takim problemem, mianowicie niie wiem czym zaimpregnować sklejke 5mm, aby podczas wiercenia otworów nie było pod spodem żadnych odprysków i wyszczerbień?

Czxy napaje się do tego nitrocelon?

Czy muszę zastosować coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam, żeby nie było nie porozumień jest to zwykla sklejka z jakiegoś starego mebla a nie modelarska, no i odpryski i odłamania mam po oby dwóch stronach tak że podkładanie twardej dechy pod spód rozwiązuje problem tylko połowicznie i niewiem co z tym zrobić :shock: .

A potrzebne mi to na górną część Vacku muszę wywiercić kilkanaście otworów a chciałbym aby to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą to okladki do bindowania.Będe je podgrzewał w piekarniku.Rozciągnięte będą na ramce.A jeśli nie da rady w ten sposób to pozostaje opalarka.

 

Piekarnik przetestowałem może być opalarka przy dużej kabinie się nie sprawdzi najwyżej jeżeli w jakimś miejscu materiał ni dojdzie do kopyta to tam można podgrzać przy załączonym ssaniu . Nie zapomnij wyjąć z odkurzacza worek lepiej ciągnie.

Ja ostatnio robiłem dwie próby obie porażka

1.Pełen worek w odkurzaczu

2.Jak się udało to okazało się że moja ramka z folią na moją kabinę jest za mała{ a jest na szerokość prawie całego piekarnika} i kabina wyszła za cienka muszę dać większą ramkę lub grubszy materiał na kabinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubość ok 1mm dostałem od kumpla i nic więcej na temat pochodzenia,nazwy nie wiem

 

Piekarnik mam bez termometru i wszystko na oko obserwacja przez okienko jak zaczyna się wybrzuszać do dołu to wtedy za chwilę wyjmowałem ramka zawieszona na samej górze piekarnika.

Ponieważ materiał mi się kończy { 2-3 próby} postanowiłem że zrobię takie pudełko w środku rozciągnięta spirala z drutu oporowego ramka będzie większa i tu będę mógł już włożyć sondę termometru z multimetra wcześniej zrobię próby w piekarniku żeby dokładniej poznać temp.

jak znajdę adres to podam gdzie to widziałem

 

ps

jak dam radę to jutro zmierzę materiał dokładnie suwmiarką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.