Skocz do zawartości

Turnigy 9X i Copter X


pawellukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież to jest w instrukcji od Turnigy 9x , zresztą przełączniki masz opisane na aparaturze - wystarczy wrzucić hasło "idle up" albo "dr elev". Tak wszystko streścić to sporo roboty, połowę jej możesz odwalić sam. Opcje w nadajniku TEŻ masz opisane w instrukcji, jest nawet polski pdf do tego radia. Pomijam setki filmów na youtube, tych wartościowych gdzie pokazane jest jak ustawić Turnigy 9x pod 450 jest może kilkanaście ale to i tak parę godzin zabawy. Zasiadaj i tyle, tutaj wszystko możesz zrobić sam. W menu to już naprawdę nic trudnego nie ma ale jak nie znasz modelarskich pojęć to niewiele zdziałasz. Jedyna rzecz którą trzeba umieć w T9x to ogarnięcie ideologii cyferkowej np. przy mikserze delta (oznaczeń i wartości) lub sposoby ustawienia mikserów. I tak jest w wielu opcjach bo używają dość ostrych skrótów do oznaczania pewnych rzeczy. To wszystko jest jednak w instrukcji, na youtube i na forach. Naprawdę tutaj nie ma co pomagać, można tylko nakierować, dziecko nie jesteś jeśli chcesz 450 tką latać. Ten temat na epheli jest mojego autorstwa jak jeszcze byłem bardzo cienki w uszach w przypadku helików (teraz jestem tylko cienki), tam jest naprawdę sporo i jeszcze więcej tylko go dokładnie przewertuj. Obejrzyj warsztaty strefy hobby na youtube.

 

Tak na zachętę : https://www.google.pl/search?safe=off&client=firefox-a&hs=Dwb&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=fflb&q=turnigy+9x+switch+&oq=turnigy+9x+switch+&gs_l=serp.3...16451.17696.0.18666.7.6.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.52.serp..7.0.0.48qjEXxdGEw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszystko jest prawie gotowe, mam problem z regulatorem.

Jest to Red Brick 50A.

Skalibrowałem (albo i nie) w ten sposób (to co niżej, przekleiłem z postu z tego forum):

 

1) Włączyć nadajnik.
2) Gaz na maxa.
3) Włączyć regulator podłączony do odbiornika.
4) Cośtam piknie.
5) Gaz na minimum.
Kalibracja zakończona
6) Regulator zacznie pikać jak podczas normalnej procedury startu (zazwyczaj ilość cel).

 

Regulator nie podejmuje pracy, i mało tego, lewe serwo swoim ramieniem przekręciło się do przodu, a model nie reaguje na żadne ruchy drążkami.

Mam instrukcje do regulatora, ale jej nie rozumiem, nie ustawiałem nigdy takich regulatorów.

Czy ktoś mi podpowie "po naszemu" jak ustawić taki regulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.