Skocz do zawartości

Witam


micas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po załatwieniu ważnych życiowych kwestii takich jak studia, praca, dom oraz wyprowadzenia jedynego potomka z pieluch (no prawie.. ;-) nadszedł czas na wielki powrót do wspaniałej pasji z czasów liceum, tj. modelarstwa lotniczego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ostatecznie zlądowałem w pobliżu Grudziądza (i lotniska w Lisich Kątach ;-) Ukończyłem Informatykę na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (dzienne, wtedy jeszcze jednolite, studia magisterskie). Zawodowo zajmuję się programowaniem (głównie C#).

 

Starsze pokolenie modelarzy być może pamięta czasy pierwszych Zlotów Modelarz Internautów (pl.rec.modelarstwo) w Prusicach, Oleśnicy i Pile w latach 2000-2003. W tamtych czasach w sieci podpisywałem się nickiem "mikki" :-)

 

Moja przygoda z modelarstwem zaczęła się w Chodzieży ok. 1999-2000 roku. Od tego czasu budowałem i latałem przeróżnymi maszynami spalinowymi, elektrycznymi, szybowcami i trochę śmigłowcami. Latałem zarówno maluchami (1ccm), combatami (2,5ccm), akrobatami/fun-fly (7,5ccm) i różnymi elektrykami od starej dobrej 280 i 400 po bezszczotkowe AXI.

 

Jestem raczej typem dłubacza niż pilota akrobacyjnego - dla mnie nie ma nic piękniejszego niż zaprojektowanie i zbudowanie od zera pięknego balsowego samolotu ;-). Chociaż oczywiście widok takiej maszyny bezpiecznie podchodzącej do lądowania również sprawia że serce zaczyna bić nieco szybciej ;-)

 

Zdaję sobię sprawę, że moje doświadczenie modelarskie wymaga gruntownego odkurzenia i uaktualnienia - w końcu to już dobre 11 lat przerwy... Z przyjemnością nauczę się od Was wszelkich nowości! ;-).

 

Pozdrawiam

micas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.