Skocz do zawartości

Futaba FF6 -opinie


BART

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Właśnie wyjąłeś mi to pytanie z ust też coś szukam na ten temat bo przymierzam się do jej kupna do nowobudowanego modelu.

 

Póki co jest jeden głos na TAK z linka który podałeś wyżej. Pozwolę zacytować

Aparaturka rewelacja. Bardzo prosta intuicyna obsługa. Super sprzęt za normalną kasę, a co najważniejsze brak problemów z powielaniem się kanałów kolegów uczestniczących w zabawie! Polecam

 

Wydaje mi się to być nową aparaturą na rynku stąd pewnie znikoma ilość "testerów" tego nazwijmy cudeńka.

 

A mi już się nasuwa kolejne pytanie czy aparatura pracuje z antenką krótką tak jak na zdjęciu czy to tylko poglądowa fotka a w rzeczywistości należy jakiś dobry metr z niej wyciągnąć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jej porządnego wyświetlacza graficznego,wszystko opisane jest skrótami.Podobnie jak Mx-12 nie ma żadnego timera.O systemie Fasst nie wypowiadam się bo czekam na 10C :twisted: (nie chcę nowej wojny 35M-2,G na forum)

Jednak jako radio dla początkującego 6EX ma jednak dużą wadę-drogie odbiorniki.Gdy masz kilka nawet tanich deproniaków przydałyby się ze 3 odbiorniki. Radio+3 odbiorniki to już ponad 1000 zł,a mając zwykły nadajnik polatasz nawet z E-sky-em za 60 zł.

Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jak kozdego modelarza =mozliwosc braku zakłóceń.

 

Obecnie mam Hitec 5x Flasha,jestem zadowolony z opcji,które oferuje,zwłaszcza z timera.Nie wyobrazam sobie pracy bez niego...bo kto mi podpowie ,ze czas ladować a na zegarek patrzec w czxasie latania...no cóz te z mozna..ale po co.

 

Co zrobic ,aby było było mniej zakłóceń?

Na jaki ewentualnie inny nadajnik zmienić?Czy inwestowac w lepszy odbiornik?

 

2,4 G daje komfort tylko ponnoć ma krótki zasięg i preferowany jest do Park,SLow Fl ,kombatu.Znam mozdelarzy ,którzy uzywają tej częstotliwosci i lataja daleko i wszystko jest ok.

 

Trudno sie w tym wszystkim odnaleźć i zdecydowac,ale czytajac inne posty widze ,że nie jestem samotny.

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.