Jump to content

Turnigy A-SPEC & Turnigy BOLT


heksodus
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Moje pierwsze odczucia sa natępujące. A-spec lepiej oddaje energię, ale większy spadek napięcia. Bolt świetnie trzyma napięcie i ciut mniejszy power, lecz moja ładowarka nie potrafi mu podniec napięcie,a jest możliwość. Testowałem na około 200A Ale cos więcej będzie wiadomo po 20 ładowaniach. Na razie wszystko porównywalnie.

Link to comment
Share on other sites

No ja się nie powstrzymałem i nabyłem do testów A-spec. Od strony praktycznej niewygodne jest rozwiązanie, gdzie złącze balansera jest na dole a przewody wysoko prądowe na górze. Co do samego złącza balansera to też kabelki jak by były z 2-3 cm dłuższe byłby komfort w podpinaniu do ładowarki.  Co do zachowania pakietu po bagatela 3 lotach to bardzo ładnie trzyma napięcie, nie rozjeżdżają się cele. Trochę przypominają się pakiety kokam, które były nie do zabicia....  Dla tego fajnie by było,  gdyby się okazało że złącze balansera pełniło by funkcję kontrolna co kilka cykli ;-)   Ale jak z żywotnością A-spec to z czasem się okaże. Jeśli faktycznie po wielu cyklach utrzymywały by parametry jak na początku to naprawdę warto by je kupować. To tak jak Marek napisał, czuć że potrafią dać z siebie więcej. Mniej się tez jakby grzeją. Jeśli będę miał więcej czasu polatać, to mój EDF szybko je zweryfikuje ;-)  Zwykłe nano-techy po kilku lotach zamieniły się w "bańki wstańki".

Kolega który oblatał mój pakiet w śmigłowcu (krótka akrobacja 3D) także miał pozytywne wrażenia. Mieć tez trzeba nadzieję że Turnigy nie położy lagi na jakość jak to miało miejsce ze zwykłymi nano-techami.  Ciekaw jestem jak się BOLTy będą spisywały...? Ale odpowiedź na to pytanie da kolega :-)

 

P.s.

W pudełku dostałem fajną naklejkę - bezcenne :D  [pierdoła a cieszy, brakło już tylko instrukcji hehe]

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.