Skocz do zawartości

YAK 54


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu zakupu modelu z CM-Pro.

W locie pamiętaj o jednym ... pełen gwizdek i delikatne ruchy sterami ... inaczej zwala się jak suporex ! ! !

 

Jak kogoś nie lubię i zalazł mi za skórę ... polecam mu modele z CM-Pro

Jedno podoba mi się w tym modelu ... malowanie i wykonanie :D , poważnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoście sie Marcinowego Yakovlewa uczepili. ładny jest, a jak będzie latał to sie zobaczy po wykończeniu. niekoniecznie wszystkie CM Pro muszą latać jak cegiełki :D jak nie chce, to młotkiem go :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widziałem jak lata mniejszy i większy Yaczek z CMP.Trzeba powiedzieć, że to dosyć wymagające modele. Trzeba go zrobić tak lekko jak to tylko możliwe. Latanie raczej na dość dużym gazie, długie podejście.Pewnie można się przyzwyczaić.Powodzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet lipolek odbiornika mniejszy zbiornik, ale nie zbijesz zbyt duzo.Mysle, ze budujac taki model mozna go zrobic spokojnie o kilo lzej :D Tak to juz jest ,że zestawy zawsze beda gorsze od samoróbek i to motywuje do budowy.Dlaczego ktos ma poskładac model w 3dni ltóry bedzie mu latał tak jak mój model budowany 3 miesiące :D sprawiedliwosc musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 5kg bedzie do lotu spokojnie a widziałem i miałem modele podobnej wielkosci z waga w granicach 3.3-3.7kg i taki wynik to nic dziwnego przy dobrze przemyslanej konstrukcji no i oczywiscie lekka balsa wiadomo ,że taki model jest delikatny ma teez swoje minusy ,ale w powietrzu jest cool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzak, latałeś tym modelem czy słyszałeś opinie że brat kolegi latał ?

 

http://www.rctorun.pl/foto/Marek/Yak-54/yak.html

 

Rzadko tu piszę, ale to co pisze wynika z moich doświadczeń, a nie babcinych opowieści wigilijnych ...

 

Niestety miałem wątpliwą przyjemność polatać tym modelem, osoba której sprzedałem model przysłała mi film na którym widać jak model po zaciągnięciu zwalił się na skrzydło i pilot nie dał już rady go wyprowadzić. Model do lotu wychodził mi 7 kg ... :!:

Link podany przez Boogie pochodzi z mojej strony z czasów jak moja strona zaczynała swój żywot.

 

Latałem również modelem Extry z CM-Pro tej wielkości ... ten sam objaw, za mocno zaciągnięty, zwala się na skrzydło.

 

Jak chcecie to wstawie u siebie film z ostatniego lotu tego Yaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.