Skocz do zawartości

6 Kwietnia 2008 - Pobiednik Wielki k. Krakowa


extream

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem. trochę polatałem i było super :D . Jedynie co mnie zdziwiło to brak tablicy z kanałami. Zdjęcia ma Leda_g także jak mi prześle na maila to coś powklejam fotek, są tez filmy kręcone z lotu ptaka jak i również z ziemi, zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć dużo nie mam (a nawet bardzo mało -4szt) są natomiast filmy narazie tylko z aparatu , ale jak ściągne z CF to będą też z powietrza oraz po zgraniu z kamery jak obrobię.

Sądzę że zdjęcia na pewno ktoś tutaj zamieści.

Udało nam się z Arturem (rapier) zrobić wspólny lot naszymi micro FW-190m mój przegrywa w szybkości ale jest mniej nerwowy.

Na szybko z Kamilem zmontowaliśmy kamerkę na modelu ESA i Kamil zrobił kilka lotów, filmy z tego niedługo na forum.

Narazie kilka zdjęć:

19597741244799cbmed.jpg

4044472a313646e5med.jpg

23c0077b18d33295med.jpg

 

Mały filmik z lotów

http://pl.youtube.com/watch?v=WmxQUvq3jUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem i porobiłem fotki ale nieco większych "modeli" :wink:

(Niestety dla poprawy jakości trzeba nacisnąć :| )

11cs6.jpg

 

22zg4.jpg

Czeska Sova pierwszy lot w tym sezonie :wink: .

33mo5.jpg

Tu chyba każdy kojarzy :wink:

44rv8.jpg

 

55ub1.jpg

Cessny wietrzone po zimowym garażowaniu :wink: .

Co do kanałów z rana była lista ,ale dalej był to chybił trafił :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zestaw. A kiedy to niewiadomo bo jeszcze owiewka do zrobienia i szyby czyli to co najdluzej trwa bo o tym antku to od 2 lat slysze ale w niedziele widzialem osobiscie .

Narazie skladam kase ale napewno go bede mial sporo serw wchodzi ma klapy !

Pozdrawiam Slawomir

 

Ps. Jak ktos chetny na zdjecia Antka to poprosze adres na pm to podesle ale uwaga spora rozdzielczosc sztuka wazy okolo 2mega niemam czym zmiejszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam link do filmu z kamerki na Me-109.

Obraz raczej marny ale to był mój pierwszy film z samolotu i wykonany na szybko, zamontowaliśmy na modelu kamerkę na lotnisku taśmą i poszło bez testowania.

W domu okazało się że nie zmieniliśmy ustawień na kamerce i poszła z marną jakością obrazu.

Nie jest to model do takich rzeczy ale lepszy wróbel w garści niż..... :)

Link http://pl.youtube.com/watch?v=swpNyWT5dD4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.