Jump to content

Turnigy 5x


szymon220997
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii na temat tej apki. http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__43854__Turnigy_5X_5Ch_Mini_Transmitter_and_Receiver_Mode_2_.html

Używał ktoś, czy jest warta uwagi. A może lepsza będzie hk-t4a. Używana będzie w małym modelu samolotu oraz prawdopodobnoe w łodce zanętowej. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Jak Cię stać na lepszą to kup lepszą, jak Cię nie stać na lepszą to kup gorszą czyli tą. Jak Cię stać ale chwilowo nie masz to dozbieraj i kup lepszą, jak Ci się nie chce dozbierać bo musisz koniecznie przed zimą polatać to kup gorszą. Z ironią lekko ale inaczej tego się opisać nie da, aparatura jak każda inna. 5 kanałów, mikser delta, reversy i dual rate czyli minimum czego potrzeba do latania czy pływania, zobacz tylko jakie i w jakich cenach są odbiorniki. Słabo troszkę, że na paluszki (przynajmniej 4 sztuki a nie 8) ale jak kupisz porządne akusy to nie ma problemu. Masz cenę, opinię, oceny i komentarze, nawet pewnie i jakaś instrukcja w zakładce "files" się znajdzie albo i inbox na youtube. Jak do jednego samolotu i łódki to za te pieniądze OK, zobacz jeszcze tą HK ale 6 kanałową, bieda trochę bo trzeba podpinać ją do komputera żeby zaprogramować ale przynajmniej ma już wszystkie podstawowe opcje.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.