Skocz do zawartości

Aparatura E-Fly 6Ch Flight System


Tost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem przed zakupem aparatury.

Moimi faworytami sa optic 6, optic 6 sport, flash tez moze byc itp z tego przedziału cenowego.

 

Lecz od dluższego czasu nęka mnie ta aparatura

https://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6429

 

Dziwnie tania-60$, wychodzi coś kolo 130zł, za nadajnik, odbiornik serwa, ladowarke.

macie jakieś sprawdzone informacje na jej temat?

 

Czytam w opisie:

 

 

With Aeroplane,V-tail,CCPM heli and standard heli mode this radio system proves[...]

Czyli wyklucza sie opcja, ze jest to aparatura typu e-sky do helikow z malym zasięgiem, gdyz z tego co widze, to roznego rodzaju helików (std. i ccpm), samolotów, latających skrzydelek? :P(Vtail)

 

 

Nie bardzo to rozumiem:

This product is fully FCC and CE compliant.

 

Nie jest to jakis badziew? :D

jak juz wspomnialem interesuje mnie zakup tego nadajnika, ogranicza mnie tylko brak wiedzy na jego temat(dlatego ten temat :P) i stan w sklepie na minusie ;)

 

 

Edit:

Zupełnie przypadkowo wpadło mi w "ręce" takie coś:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=5993

Co o niej myslicie? Moze byc problem z zasięgiem?

 

"Zaprojektowane specjalnie zarówno dla początkujących modelarzy, szukających taniego, a za razem funkcjonalnego pierwszego nadajnika, jak również dla już bardziej doświadczonych modelarzy jako zamienne - małe i lekkie radio do sterowania modelami halowymi, czy latającymi na niewielkiej przestrzeni modelami Park i Slow-Fly."

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-fly sobie odpuść, flash ją bije na łeb a i używkę trafisz taniej. Co do Futaby to sam się nad nią zastanawiam, ale to tylko 4 kanały... Coś ostatnio zastój w przedziale tańszych aparatur. Optic 6 wydaje się być jedynym rozsądnym rozwiązaniem, no chyba że masz tyle cierpliwości i możliwości ze uzbierasz na MX12 lub MX16s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybkie odpowiedzi.

Więc albo poczekam( czekam od pol roku, i nie moge wciaz uzbierac, bo inne wydatki) na optica 6, albo kupie teraz tą Futabe.

 

Tylko nie wiem jak z jej zasięgiem, skoro przewidziany jest do slowflayerów(tak to sie pisze?)

Choć modelu po 200 metrach prawie nie widać, wiec niejest potrzebny jakiś kosmiczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są takie czasy, że różnice cenowe nie powinny nikogo dziwić.

Przykład 1, zestaw E-Fly 6Ch Flight System w unitedhobbies

Dziwnie tania-60$, wychodzi coś kolo 130zł

Za tanio :lol: , to kup to samo w modelpartner.

Kosztuje 399zł - chyba będziesz zadowolony.

 

Kiedyś mówiło się, że papier wszystko przyjmie, ale i dzisiaj to jest aktualne.

Przykład 2, nadajnik Futaba 4EXA w modelesklep

Tylko nie wiem jak z jej zasięgiem, skoro przewidziany jest do slowflayerów(tak to sie pisze?)

Mały zasięg :lol: , kup to samo w rcskorpionie, kosztuje 2x drożej i ma fajniejszy opis: "Radio przeznaczone jest do sterowania modeli Akro (szybowce, samoloty)"

Będziesz wniebowzięty (drogo, ale zasięg chyba lepszy :wink: ).

 

Na poważnie, to trzeba szukać, porównywać różne oferty i śledzić opinie użytkowników.

Jak widać nie zawsze ceny i opisy odzwierciedlają faktyczną "wartość" sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, mysle o tej Futabie .. Hmm Wiesz co Tomku, mozemy zrobic tak wez ta aparature, sprawdzimy jaki ma zasieg, i jak sie nie bedzie cos zgadzac, to ja odeslesz. Zgodnie z prawem mozesz , przy zakupie wysylkowym odeslac w terminie 10 dni bez podania przyczyn, stratny bedziesz tylko na kosztach przesylki...

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na poważnie, to trzeba szukać, porównywać różne oferty i śledzić opinie użytkowników.

 

Dlategopowstał ten skromny topic :D :D

Chyba kupie ten nadajnik.

 

Hubert Tata, dziekuje za humorystyczne wyłożenie problemu na ławe :P

Faktycznie, lepiej nie opierać się na jednym opisie, tylko szukać i szukać ;)

Bo nie wiem, czy czekać na dostawe w UH, chociaz bardzo by sie oplacalo,

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozwole sobie odswiezyc temat, gdzy mam jedno konkretne pytanie:

 

jak się mają suwaki trymerów do komputera i pamięci modeli?

 

Aparatura ma pamiec 4 modeli, nigdy nie mialem "lepszej" aparatury z komputerem, ale jak ogladalem w necie, to zazwyczaj te komputerowe z pamięcia modeli miały trymery cyfrowe ( z poziomu komputera), a skoro sa suwaki, to jak to się sprawdza? Kiedy mam zapamiętamy model (ustawienia, wychyły itp) i przy transporcie mi sie przesunie suwak, to co sie dzieje?

 

Mowa o aparaturze futaba 4 ex.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.