Skocz do zawartości

Chyba najtańszy sklep modelarski


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Dość dużo kupuje na ebay w Hongkongu i dostałem niedawno namiary od Paypala na taki oto sklep PayPal Shop Builder .

Tak naprawdę jest to sklep jednej z firm sprzedających na Ebay (od której troche już kupiłem- stąd ta oferta)

Dokonałem juz testowy zakup i czekam na paczkę. Kupiłem 6 serw mikro 4.8g i z przesyłką zapłaciłem 24$ (około 52zł)

 

Szczególnie polecam kable z konektorami i skręcone kable do serw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... ale ceny na odbiorniki i kwarce... Co do aparaturek - badziewiakow to juz wogole nie wypowiem sie...

 

Fajny sklep, biedny, ale tani, choc oczywiscie nie wszystko.

 

Kiedy zamowiles towar?

Jakie koszty wysylki bo nie znalalem?

Kurcze, probowalem cos kupic, ale nie moge zaplacic... paypal mnie nie znajduje...

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota wysyłki pojawia się dopiero po zakupach i przejściu do Paypala i rejestracji w Paypalu. Tak to wygląda jakby Paypal ten sklep obsługiwał (zresztą jest w nazwie)

Na stronie firmy nic nie znalazłem o kosztach wysyłki, jest tam forum, moza tam coś piszą, ale nie chciało mi sie szukać.

Ja kupując drobiazgi miałem wysyłkę 7$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeprowadziłem kilka symulacji zakupu i wyszło, że do 100gr pobierają 3 USD powyżej 100g 6 USD, a powyżej 200g wyszło już 11 USD. Mam zamiar kupić tam kilka odbiorników. Można sprawdzić koszty wysyłki - zbierając koszyk, wykonać checkout, następnie click here to pay - wyświetli się strona (PayPal), w górnej częsci pokaże się cena całkowita z przesyłką. Później można wrócić ponownie do koszyczka bez konsekwencji bo na tym etapie nie podajesz jeszcze żadnych danych. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xishan Ind. Zone Sanxiang Town, Zhongshan City, GuangDong.

Cło 10% od wartości + 22%Vat (liczony od wartości powiększonej o cło)+ koszty przesyłki.

Np wartość 10 zł. Całość wyniesie 10zł +1 zł + 2,42 + koszty przesyłki.

Ale twoja mała paczka nie zawsze trafi do oclenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

Dziś dostałem pierwszą zamówioną paczkę.

Zamówiłem 21.03.2008 wieczorem dostałem dziś czyli paczka szła 11dni.

Zamówiełem dwa mini serwa (blue 8g), jeden odbiornik 35MHz 6CH, jeden spowalniacz serw, za całość z wysyłką zapłaciłem $22,50 USD (co daję jakieś 50zł)

Wszystko sprawdzone działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamowilem ten nadajnik z kompletem kwarcow.

Jest to cos sensownego? Robiles juz probe zasiegu?

Zamowilem sobie tez statyw do aparatu fotograficznego, polecam go, mialem juz taki kupiny w polsce, ale zgubilem.

Ciakawa jest tez oferta latarek... ceny maja dziwne... To znaczy dziwnie sympatyczne..

 

Pozdrawiam

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.