Skocz do zawartości

Jaka Aparatura


kosiarzp

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuję porady w jaką aparature zainwestować mam na ten cel do 600 zł . Dotyczcas latam na aparaturze e-sky ale potrzebuje czegos lepszego. Przyszły kandydat musi posiadać przynajmnije 6 kanałów i mozliwość zapamiętywania ustawień przynajmniej 4 modeli.

 

proszę o sugestie i porady

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej ceny to szukaj MX 12 albo Optica 6. Sa ta aparatury bardzo porządne i maja już programy dla paru modeli. jeżeli coś tańszego to polecam sanwe VG 6000./ A jezeli chodzi o 2,4GHz to jest to nowa technologia ale wybór należy do Ciebie. ja wybrałem stare poczciwe 35MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drogi Jakubie,

Twoja chęć niesienia całkowicie bezinteresownej :lol2: pomocy innym modelarzom powala z nóg.

Może uzasadniłbyś swoje wybory ? Czym kierowałeś się podając linki do tych aparatur ?

Z chęcią poznałbym twoje opinie w tej kwestii.

 

Z kolei teraz uwaga do autora wątku:

1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj - to nie boli, a może pomóc w znalezieniu odpowiedzi

2. Może doprecyzowałbyś swoje oczekiwania w stosunku do tej aparatury, bowiem, tak rzucone hasło masło nic nie wnosi...To tak jak bym napisał, że mam 500 zł do wydania na model. Ma być elektryczny i o wadze do 1 kg...Jak myślisz ile zupełnie rozbieżnych propozycji dostanę od trenerka górnopłata począwszy a na jakimś akrobacie skończywszy ?

Napisz np. w jakich warunkach zamierzasz latać (sam czy z innymi modelarzami), jakimi modelami (czy wyłącznie samoloty czy też heli lub szybowce) czy będziesz chciał mocno bawić się w miksowanie różnych kanałów itp...

 

Zobacz.

Do tej pory każdy kto odpisywał ci na twojego posta, to wymienił inną aparaturę. Czy o to ci chodziło ? Raczej nie.

 

Zachęcam do ciut "większego" wysiłku, bowiem modelarstwo jest dla ludzi myślących. A gotowe rzeczy to dostarczają...kelnerzy w knajpach na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce przeznaczyc 600 zł na samą aparaturkę bo reszte osprzetu juz mam

 

Chcę Ci pomóc, ale nie umiem... :( Obawiam się, że inni też nie będą w stanie.

A co najwyżej to będziemy mieli tu kolejny ranking z cyklu polecę to co sam mam i używam lub wiem że kosztuje do 600 pln.

Jeśli, tylko tak potrafisz "doprecyzować" swoje oczekiwania jak to zrobiłeś, to wierz mi - NIE BĘDZIE MIAŁO DLA CIEBIE ZNACZENIA jaką sobie aparaturę kupisz. Może być to jakiś HITEC, SANVA, FUTABA GRAUPNER.

 

W tej cenie (jak już jest) to zwykle każda ma pamięć na te kilka modeli i co najmniej 6 kanałów.

 

Czy aby na pewno ze zrozumieniem przeczytałeś mojego całego poprzedniego posta ?

 

 

:roll: Boże ty widzisz to i nie grzmisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać kolega zdaję się na nas tu zebranych i chce by mu doradzić od A-ZX co kupić i nie ma wymagań :] Za 600zł kupisz samego mx12 lub nowego eclipse7 z syntezą. Zresztą jak kolega wyże mówił PEŁNO JEST TEGO W PRZEDZIALE 7CH I 600ZŁ BEZ WYPOSAŻENIA. I firm masz różnie prze różnych :lol: To takie strzelanie na ślepo bez wymagań Twoich :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca jestem posiadaczem MX-12 i nie zamienił bym go na Optica, ten temat to rzeka więc lepiej poczytaj:

http://forumrc.alexba.eu/...&highlight=mx12

http://pfmrc.eu/viewtopic...highlight=mx-12

I wiele innych opcja "szukaj" MX-12, Optic 6 dzień czytanie i będziesz wiedział :wink: .

W MX brak mi tylko timera ale zwykły zegarek załatwia sprawę.

Jakość wykonania super, bajeczne proste programowanie i moc nadajnika znaczna,ja jestem w pełni zadowolony :wink:

Kupiłem tu ,w cenie jest koszt kuriera- http://perfecthobby.pl/index1.php?idtowar=1096

Jest to nieco więcej od Optica ale ja myślę że warto :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.