Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam

Tak się zastanawiam nad kupnem czołgu RC German Panther

http://allegro.pl/item334286615_czolg_panther_dym_dzwiek_silnika_skala_1_16.html

Tu jest filmik tego czołgu(to jest ten, gdzie jadą dwa takie same, tamten co potem sie pojawia to inny rosyjski) http://pl.youtube.com/watch?v=Qwv1xDY3fEk&feature=related tylko tutaj zamiast wystrzału kulki z lufy jest diodka. Ma ktoś taki lub podobny? I czy się wogóle opłaca? :roll: :?:

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :rotfl:

Posted
rosyjski)

:? :? :?

a na poważnie jak masz kasę to możesz sobie kupić , chociaż na fotkach wygląda jak hipermarketowa zabawka.

tylko tutaj zamiast wystrzału kulki z lufy jest diodka

cytat z aukcji :

" działko 6 mm strzałowe na kulki, oraz tarcza strzelnicza z podstawką (wszystko w zestawie )."

 

a dowiadywałeś sie ile kosztuje dodatkowy płyn do wytwarzania spalin??

Posted

Szczerze to niebardzo. Ale czołg może chyba jeździć bez spali, no nie? A co do kasy to mi brakuje 40 zł :mrgreen:

Posted

Czyli nadajnik z tej zabawki nie nadawałby się na pierwsze loty samolotem :| :roll: ?

Posted
a nie lepiej za te 200 kilka zeta kupić sobie jakiś samolocik i polatać??

 

Kurczę, chyba mnie przekonałeś :rotfl: :roll:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.