Skocz do zawartości

Problem z plikami DXF


zeos

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym ze mam gotowe pliki w Dxf (wręgi żeberka) ale jak próbuję przekonwertować plik w programie mach 2 na g Code na ploter frezujący cześć rysunku mi znika a w programie są widoczne dlaczego tak się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

W Corelu masz możliwość przekonwertowania na plik PLT.W TurboCad 2.65 (darmowy) też jest taka możliwość.Jak nie masz Corela to może ktoś Ci pomoże.Ewentualnie prześlij wieczorem pliki na mój mail to jakoś je przerobię na PLT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w corelu mam problem bo pisze mi brak pamięci( mam 1GB) to trochę dziwne myslę ze te pliki są uszkodzone w A9CAD otwierają się normalnie ale tam nie zapisze w innym formacie tylko dxf dwg tak samo w TurboCAD 2D v6.5 tylko dxf dwg tct tcw tcx

już się gubię w tych formatach czy jeszcze są jakieś darmowe programy .

 

może źle podeszłem do tematu ja po prostu w całych planach (dxf) wyciąłem poszczególne wręgi i zrobiłem z nich osobne pliki tak żeby można było to frezować pojedynczo mam niestety małe pole robocze tylko 40cm x 90 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.