Skocz do zawartości

Ukłon w stronę wszystkich pasjonatów modelarstwa.


PiotrGDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

 

Swoją przygodę z modelami zaczynałem jeszcze w dzieciństwie, warto wspomnieć iż były to modele klejone. Pamiętam że każdą wolną chwilę spędzałem na "dłubaniu" w swoim własnoręcznie zbudowanym warsztaciku. Wiele zawdzięczam tym godzinom spędzonym za biurkiem. Nauczyło mnie to wytrwałości, cierpliwości oraz wrażliwości. Być modelarzem to być artystą. Tak właśnie uważam, modelarz to artysta. 

Obecnie próbuję sił w modelarstwie RC. Zakochałem się w możliwościach dzisiejszej technologi. Na początek mojej historii z modelami RC wybrałem drona. Poleciałem z grubiej rury ja kto się mówią. Wiem nie wiele, doświadczenia mam jeszcze mniej. :) Wszystko to jednak sprawia że chcę więcej i więcej ! Po to tu jestem, chcę się dzielić tym co potrafię, czerpać wiedzę od doświadczonych modelarzy i wspólnie cieszyć się pasją.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za cenne wskazówki. 

 

Pozdrawiam

Piotr z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.